SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena diety, mam nadzieje, że formalnościowa

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Dobra, krótko, szybko. Znam swoje zapotrzebowanie, znam swoje ciało, wiem jak powinna wyglądać dieta. Chodzi mi o formalność: takie rozłożenie posiłków (cel: sucha masa mięśniowa) będzie ok?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
A ile je człowiek przy normalnych posiłkach? od np. 6 do 22 czyli 16 godzin. 2 godziny mniej to imo żadna różnica tylko normalna dieta

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Budowanie muskulatury w kilkugodzinnym oknie jedzenia jest niemożliwe. Sprawdź https://www.sfd.pl/Intermittent_fasting_IF_a_masa-t945269.html 

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
A właśnie czytałem gdzieś, że jest możliwe i to całkiem nawet zgrabnie o.O Edit: czyli muszę jeść normalnie

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-05-25 23:27:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Może i dałoby radę, ale przy jakimś dziesięciogodzinnym oknie jedzenia.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Wejdź sobie w Natki dziennik w dziale w którym często przesiaduję i obczaj, bo ona walczy z masą przy IF.
Co do okna żywienia to moim zdaniem nie trzeba tak mocno rozciągać, że 10 godzin, tylko trzeba zdecydowanie podbić kcal. Rozwiązanie, że posiłek przed treningiem jak najbardziej dobre

Napisz Evil ile ważysz i jakie zapotrzebowanie to wtedy pewnie łatwiej byłoby mieszać w Twojej wypisce

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
74kg, 176cm wzrostu, 17 lat, aby utrzymać wagę niby 3200kcal, ale nie mam zamiaru tyle jeść, bo przez dietę 3500+ mam tydzień na biszkoptach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Ale to przy takiej kaloryczności masy nie zrobisz, nawet suchej Evil
Podbij na początek posiłek przedtreningowy

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909


Strasznie dużo białka mi wychodzi




Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-05-26 11:21:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
maciek-gda
Ale to przy takiej kaloryczności masy nie zrobisz, nawet suchej Evil
Podbij na początek posiłek przedtreningowy


Ja ważę 84kg, BF 13-14%, 17 lat, 180cm wzrostu, trening siłowy min. 3x w tygodniu + min. 3 sesje aerobowe i 0 mi wychodzi przy ~2700kcal, więc why not? :)

Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2013-05-26 11:29:46

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Napisał Evil że wyliczył dla siebie zapotrzebowanie na 3200, więc tego nie kwestionuję. Zapraszam do dziennika Natki i będziecie mogli wyciągnąć jakieś wnioski po bilansie jaki ona ma

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja mam 4x siłownia+1x1,5h koszykówki+1,5h ręcznej+co niedzielę gram 2 godziny w nogę na orliku, razem 4x siłowy +3x aero wszystko w osobne dni, czyli trening 7x w tygodniu. Do tego dochodzi fakt, że mieszkam na wsi więc jest zawsze masa rzeczy do zrobienia, typu wykop rów, porąb drewno (teraz akurat jest lato, to nie) itp. stąd takie zapotrzebowanie. W zimę jadłem 4500kcal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kompleksowe MENU dzienne-konkurs

Następny temat

Warianty IF

WHEY premium