SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena diety+poprawka(pomoc)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 380
Siemanko chciałbym abyście ocenili moją dietę!

Wiek: 20
Waga: 101
Wzrost: 176 cm
Cel: 78/81kg na wadzę

Zapotrzebowanie kaloryczne według kalkulatora BMI: ~ 3400/3500kcal

Dieta jest dość według mnie specyficzna jak na moją wagę ale się zaj**iście na niej czuję i wszystko leci jak ma lecieć.

Jakiś popisów kulinarnych tu nie będzie wygląda to tak:

kcal: 1623
Białka: 227g
Tłuszczy: 65g
Węgli: 35.5 g

1. Białko K** WPC 80+ kilka orzechów( raz na 3/4 dni dorzucam rano pół bułki grahamki z masłem orzechowym
2. Kurczak 150g+150g kalafiora.
3.Kurczak 150g+150g kalafiora. Do wszystkich tych 3 posiłków dorzucam sos czosnkowy K** 10 g na każdą porcję.
4.Kurczak 150g+150g kalafiora.
5. Jajecznica na oliwie z oliwek z 3 jajek+ serek wiejski 200g(odsączony)
wszystko robione na oliwie z oliwek.

Co do przypraw nie używam żadnych innych oprócz papryki słodkiej/ostrej na zmianę,sól morską+ jakaś tam delikatna przyprawa do kurczaka ale to szczypta dla smaczku.

Co niedzielę wyrzucam jeden z posiłków i dorzucam sobie jakiegoś cheata np. pulpety z indyka itp. wszystko wliczając w kalorykę i makro. lub np. usuwam jednego dnia całego kurczaka z diety i jem 3x 260g tuńczyka + 3x 150g pomidorów.

Treningi na siłowni będę wznawiał od nowego roku niestety tak mi się złożyło.

Lecz do tej pory od 3 tygodni dzień w dzień 2x rowerek stacjonarny po 40 minut ( przed śniadaniem i przed kolacją )

Odżywki jakie stosuję to:
-BCAA 1000 (activlab)
- Spalacz Thermo Shape 2.0 (activlab)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699618
Witaj ,
zastosuj się do wskazowek i wstaw diete wg wskazowek
http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
J/w daj zrzut zgodnie z wytycznymi i doprecyzuj co to znaczy kilka orzechów, jakich orzechów, jajecznica na oliwie z oliwekj ile tej oliwy, ale mi się wydaje że smaczniejsza będzie jajecznica na masełki czy maśle klarowanym, oliwa z oliwek ma ten charakterystyczny gorzkawy posmak. no i 3 posiłki kurak kalafior też ciekawie nie wyglądają

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 380
dodałem nowy temat nie mogłem tego edytować @anubis84 @flex1976
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie masz uprawnien by edytować pierwszego posta, trzeb było wkleić jako nowy post i by było wszystko ok.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co robić? :I

Następny temat

Ocena diety 101kg

WHEY premium