SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena Treningu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4141
Cześć! Co sądzicie o tym treningu. Trenuje się nim 3x w tygodniu.

Przysiady 5/10

Podciągniecia nachwytem 2/10

Podciągnięcia podchwytem 2/10

Pompki 5/10

Uginanie na biceps 3/10

Boczne na bary 3/10 (jeden dzień treningowy zamiennie wyciskanie sztangielek siedząc 3/10)

Unoszenie w opadzie 3/10

Zgięcia na drążku 3/10 (zamiennie zgiecia leżąc 3/10)

Unoszenie bokiem 4/10

Przyciaganie kolan do klaty 3/10

Plank 2/1min

plank boczny 2/1min
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zgięcia na drążku 3/10 (zamiennie zgiecia leżąc 3/10)

masz na myśłi unoszenia kolan ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4141
Tak chodzi o unoszenie kolan. Co sądzisz o tym treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30606 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270693
daj coś wiecej info
to obwodowy jest trening?
jaki ciężar hantli? system 5/10 to rozumiem 5 serii po 10 powtórzeń?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Boczne na bary 3/10 a Unoszenie bokiem 4/10 czym oba ćwiczenia się różnią ? co to za cwiczenie boczne na bary ?

Przyciaganie kolan do klaty 3/10 czym się różni od unoszenia kolana na drążku ? Przyciaganie kolan do klaty moze o scyzoryki chodzi ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4141
Sorry, zapomniałem, że niektóre cwiczenia opisalem zrozumiale tyljo dla mnie :D
Boczne na bary to unoszenie sztangielki bokiem. Unoszenie bokiem to cwiczenie na skośne brzucha. Usoi się wtedy biodra leżąc na boku. Przyciaganie kolan do klaty to siedząc przysuwamy kolana do klaty. Tak jakbyśmy byli w pozycji brzuszkow tylko utrzymujemy się na duoie i rekach.
Trening to fbw. Wykonuje go 3 raxy w tygodniu. Przerwa to 1min, 2min pomiedzy podciaganiami. Pomiędzy cwiczeniami od 2 do 3min randomowo.
5/10 oznacza 5 serii i 10 powtórzeń.
Jeśli chodzi o hantle to tak:
Przysiady 20kg
Biceps 6kg
Wszystkie cwiczenia na bary 5kg
Reszta cwiczen jest bez sztangielek.
To chyba wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Unoszenia bokiem czy to tez z hantlami nie są najlepszym wyjściem, rozbudowane skośne mogą poszerzać sylwetke, lepiej już planka bokiem dać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4141
Mam różnice pomiędzy biodrami a talia i dlatego mam takie cwiczenia aby zwiekszyc szerokosc w talii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4141
Ma ktoś jakieś komentarze co do treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30606 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270693
generalnie nie jest źle. Skoro to fbw,to ja bym zwiększył do dwóch ćwiczeń na największe partie typu nogi, grzbiet,klata czy brzuch. Reszta po jednym ćwiczeniu styknie. W podciąganiu możesz się skupić albo na jednym chwycie albo robić go zamiennie,tj na jednym treningu podchwyt,a na drugim nachwyt.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4141
Na brzuch są już 2 ćwiczenia. Zapomniałem dodać, że jestem początkującym. Na grzbiet i klate to dodam/zamienię cwiczenia po jakos 2 miesiacach, bo arazie chyba będą przyrosty. Mogę się mylić, ale robie 2 typy podciągań na jednym treningu, bo nie mam nic typowego na triceps, na który wchodzi właśnie podciąganie i pompki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening z hantlami 3x na tydzień Do Oceny

Następny temat

RZEZBA

WHEY premium