SFD.pl Galeria Zdjęć

Dodaj odpowiedź

Ocena

Wysłana -
Cześć, możecie ocenić mój progres? Trenuję już parę lat. W 1 gimnazjum wziąłem się za siebie, oczywiście bez żadnej wiedzy i zbiłem z 75 kg do 58 kg w rok. Z zalanej świni zrobiła się za mnie gałązka :) Przez ten rok ostro zap*****lałem i ćwiczyłem tak przykładowo: o 17 judo przez 90 minut, potem 45 minut pływania, a potem jechałem na 60 minut Aikido :) W inne dni miałem 90 minut judo, a potem 90 minut Kyokushin, tak przez cały rok, może 2. Byłem wyprany z sił i czułem się beznadziejnie. Oczywiście nie żałuję, bo to było super, ale potem już stwierdziłem, że za dużo tego i ćwiczyłem tylko 6x w tygodniu judo. W 2 gimnazjum zacząłem pierwszą masę i waga zaczęła rosnąć. Od tamtego czasu zawsze w wakacje chodziłem na siłownie, a w roku szkolnym na judo. Od pół roku trenuję pod trójbój, bo spodobało mi się i chciałbym wystartować w zawodach w jesieni. Poniżej daję fotki,

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Niestety zdjęcia się obróciły :(
Wysłana -
ładnie i czysto , widać mocne nogi i plecy
ale to pewnie przez trg na macie
Wysłana -
Przez ostatnie 2 miesiące redukowałem i zszedłem ze 103 na 94. Jest sens dalej redukować, czy masa? Bo zastanawiam się, czy startować w trójboju w 93, czy w 105.
Wysłana -
No to juz kwestia w ktorej wadze dobrze sie czujesz.zredukujesz poleci pewnie i sila.z drugiej strony ciezsza kategoria wyzsze wyniki.
Wysłana -
Dzięki, chyba będę masował do 105.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź