SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Oceńcie !

Wysłana -
Witajcie,jestem już ósmy tydzień na redukcji i nie potrafię sama ocenić kiedy przejść na masę.Chodzi głównie o mój brzuszek a konkretnie o dolną partię czy jest już na to gotowa ponieważ gdy patrze na nią z góry to trochę jakby jeszcze odstaje,Moje obecne wymiary brzucha są następujące: brzuch ( na linii: pępek) 66 cm brzuch (pod pępkiem) 72 cm i brzuch (najszersza partia tuż nad biodrami) 76 cm przy wzroście 164 cm i wadze 52 kg. Ogólnie marzy mi się bardzo płaski brzuszek (coś jak na pierwszym zdjęciu) i stąd zastanawiam się czy najpierw go maksymalnie wyszczuplić i potem robić rzeźbę czy z jego obecnym stanem można już robić oczywiście delikatną masę.Będe wdzięczna za porady

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Zredukuj najpierw dobrze
Wysłana -
Wrzuć normalne zdjęcie sylwetki - własnej.

Podejrzewam, że jesteś skinny fat, bo waga niska. I redukowanie może skończyć się pogorszeniem kompozycji sylwetki.

I brzuch to się trzyma spięty, a nie puszcza luźno lub nawet "wypycha" do przodu.
Wysłana -
moja sylwetka:

Wysłana -
Według mnie powinnaś budować masę mięśniową. Przy obecnej ilości mięśni i zapewne spowolnionym metabolizmie ciężko będzie Ci redukować dół brzucha.
Wysłana -
czyli rozumiem że przy robieniu teraz masy ( 5 razy w tygodniu siłownia w tym jeden dzień cardio) brzuch się doredukuje? czy po zrobieniu masy muszę spowrotem wrócić do redukcji?
Wysłana -
Nie musisz trenować 5 razy w tygodniu . Dla Ciebie najważniejsza będzie dieta .
Wysłana -
dieta na masę przygotowana, w takim razie dokończę ten tydzień redukcję ( robię 3 razy w tygodniu trening siłowy + interwał a w wolne dni naprzemiennie cardio 2 razy po 30 minut ) i od soboty zaczne robić masę.Dziękuję za pomoc ! :)
Wysłana -
Być może to głupie pytanie,ale chciałabym się jeszcze upewnić bo niedawno dopiero rozpoczęłam swoją przygodę ze sportem,czy odżywka białkowa to to samo co izolat? bo w sumie izolat to białko tylko pytanie czy to tak samo działa :)
Wysłana -
Są różne odzywki białkowe wpc, wpi, wph - tu znajdziesz odpowiedz co się kryke pod tymi skrótami

https://potreningu.pl/articles/3780/co-wybrac-koncentrat-hydrolizat-czy-izolat-bialka-serwatki 
Wysłana -
odżywka białkowa się dzieli na różne frakcje
WPC koncentrat
WPI izolat dobre jak ktoś ma nietolerancje laktozy i nie może wpc
WPH hydrolizat j/w
R-WPC białko ryżowe
SPI sojowe
można jeszcze trafić na jakieś kiepski produkty z domieszka pszenicznego
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź