SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oceńcie !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1618
Witajcie,jestem już ósmy tydzień na redukcji i nie potrafię sama ocenić kiedy przejść na masę.Chodzi głównie o mój brzuszek a konkretnie o dolną partię czy jest już na to gotowa ponieważ gdy patrze na nią z góry to trochę jakby jeszcze odstaje,Moje obecne wymiary brzucha są następujące: brzuch ( na linii: pępek) 66 cm brzuch (pod pępkiem) 72 cm i brzuch (najszersza partia tuż nad biodrami) 76 cm przy wzroście 164 cm i wadze 52 kg. Ogólnie marzy mi się bardzo płaski brzuszek (coś jak na pierwszym zdjęciu) i stąd zastanawiam się czy najpierw go maksymalnie wyszczuplić i potem robić rzeźbę czy z jego obecnym stanem można już robić oczywiście delikatną masę.Będe wdzięczna za porady




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Zredukuj najpierw dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Wrzuć normalne zdjęcie sylwetki - własnej.

Podejrzewam, że jesteś skinny fat, bo waga niska. I redukowanie może skończyć się pogorszeniem kompozycji sylwetki.

I brzuch to się trzyma spięty, a nie puszcza luźno lub nawet "wypycha" do przodu.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1618
moja sylwetka:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Według mnie powinnaś budować masę mięśniową. Przy obecnej ilości mięśni i zapewne spowolnionym metabolizmie ciężko będzie Ci redukować dół brzucha.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1618
czyli rozumiem że przy robieniu teraz masy ( 5 razy w tygodniu siłownia w tym jeden dzień cardio) brzuch się doredukuje? czy po zrobieniu masy muszę spowrotem wrócić do redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Nie musisz trenować 5 razy w tygodniu . Dla Ciebie najważniejsza będzie dieta .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1618
dieta na masę przygotowana, w takim razie dokończę ten tydzień redukcję ( robię 3 razy w tygodniu trening siłowy + interwał a w wolne dni naprzemiennie cardio 2 razy po 30 minut ) i od soboty zaczne robić masę.Dziękuję za pomoc ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1618
Być może to głupie pytanie,ale chciałabym się jeszcze upewnić bo niedawno dopiero rozpoczęłam swoją przygodę ze sportem,czy odżywka białkowa to to samo co izolat? bo w sumie izolat to białko tylko pytanie czy to tak samo działa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Są różne odzywki białkowe wpc, wpi, wph - tu znajdziesz odpowiedz co się kryke pod tymi skrótami

https://potreningu.pl/articles/3780/co-wybrac-koncentrat-hydrolizat-czy-izolat-bialka-serwatki 

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
odżywka białkowa się dzieli na różne frakcje
WPC koncentrat
WPI izolat dobre jak ktoś ma nietolerancje laktozy i nie może wpc
WPH hydrolizat j/w
R-WPC białko ryżowe
SPI sojowe
można jeszcze trafić na jakieś kiepski produkty z domieszka pszenicznego

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak postępu redukcji, co dalej?

Następny temat

Dieta ketoza, ser i majonez czy mogę

WHEY premium