SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oceńcie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 86
Witam - skorygujcie co i jak:D
PS: mam 17 lat waze 64 kg - chce przybyć na masie.
Rano na śniadanie jem ser buały<poł tłusty> z herbatą lub mleko i kromki z drzemem, w szkole zjem pączka z kremem budyniowym i z 2 kanapki z jakąś szynką wracam do domu ok 15, jem ziemniaki, jakis kotlecik,suroweczka lub buraki czerwone, po obiedzie sie coś przekąsi np rybę wędzoną,orzeszki ziemne,chałwe < cos slodkiego.Na kolacje różnie, kanapki z czymś lub kaszaneczke,jajecznica lub mleko.
Po szkole ok 17 świcze na siłowni (domowa) sztanga 26kg // Cwicze klate, robie brzuszki,rozciągam sie, biceps i sztange daje na bary i ćwicze nogi, i przysiady. Przewaznie tez czynnosci 2 razy dnia - oczywiscie codziennie.
Prosze skorygujcie co mam jest jeszcze i co zlikwidowac - slyszalem ze przed treningiem nie jesc nic bo żałądek an tym cierpi ale sam nie wiem;p wiec prosze o opinie co jesc przed i po treningu i czy pić cos w czasie:D
pozdro :F

Śpiesz się powoli, a unikniesz błędów...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
ja pierdziele nie po treningu-odstepstwo od diety,o to mi chodzi

przeczzytaj wszystko to bedziuesz wiedzial co napisalem

zupa po treningu

Kleks przeczzytaj wszystko od poczatku co napisalem-jakie powiinny byc posilki przed i po treningu-a nie przeczzytasz cos na koncu i wyciagasz z tego wnioski!!



Zmieniony przez - kinek21 w dniu 2009-01-27 14:49:10

Zmieniony przez - kinek21 w dniu 2009-01-27 15:06:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
Oj cienizna na maxa musisz trosszke poczytac dowiedziec sie czegos na temat diety,pozniej cos wstaw i ktos ci popraawi.
Dobre bedzie dla ciebie to:

https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

Zmieniony przez - kinek21 w dniu 2009-01-25 19:51:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 86
ja sie nie znam na tych liczeniach kalori czy cus ja, musze wiedziec ile jesc czegos i kiedy

Śpiesz się powoli, a unikniesz błędów...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
W tyn linku nie masz obliczen tylko masz podane co kiedy masz jesc-ile czego dostarczac!!

tutaj masz jeszcze jeden link
https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_-_dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html

opusc te obliczenia jak ci sie nie podobaja i na dole masz napisane gdzie znajduje sie bialko,weglowodany ,tluszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 86
tia... tylko tam są takie produkty napisane że szok...
np - pierwszy posilek białka jaj czyli co jajka mam jesc rano czy jak?
I nie moge jesc wcale zupy lub ziemniakow?to ojciec mnie z***ie czemu nie jem;p

Śpiesz się powoli, a unikniesz błędów...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
ciezko bedzie skoro te produkty sa dla ciebie az tak kosmiczne!!
dostarczenie weglowodanow jest bardzo tanie niem powinienes miec z tym problemu.

z diety musisz wykluczyc;slodycze ,cukier,fast-foody,biale pieczywo,napoje gazowane,jakies tluste miecho

musisz jesc posilki bogate W BTW(bialko,tluszcze zdrowe,weglowodany i jesc duzzo warzyw, z owocami uwazaj-dajesz je na rano i posilek potreningowy

weglowodany znjaduja sie

-ryz bialy,ryz brazowy,kasza gryczana,kasza jeczmienna,makaron razowy,makaron bialy,platki owsiane,chleb razowy,ziemniaki

bialko-ryby(tunczyk w puszce-jest tani),mieso chude(piers z kuraka,indyka)twarog,jaja,jogurty naturalne nie te owocowe z cukrem

zdrowe tluscze-tluste ryby,oliwa z oliwek.olej lniany,orzechy pestki np,dyni
posilki powinienes jesc co 3 godziny,tluscze nie powinny znajdowac sie w posilkach okolotreningowych,warzywa tez(ale mozna troszke dac)na noc nie jesz weglowodanow,tylko bialko(ser bialy),tluscze (oliwa z oliwek)

Tak jak mowisz na sniadanie zrodlem bialka moga byc- jajka,zrodlem weglowodanow-platki owsiane,tluscze np.orzechy,owoc-rodzynki

napewno masz w domu duzo z tych skladnikow,powiedz matce zeby nie kupowala ci ponczkow tylko cos zdrowego,zupe od czasu do czasu mozesz zjesc z jakims mieskiem,ziemniaki tez oki-najlepiej po treningu

przed treningiem jesz posilek z pelnowartosciowym bialkiem i weglowadanami,mozesz dac warzywa

po treningu tak samo-lepiej unikac warzyw

Zmieniony przez - kinek21 w dniu 2009-01-25 22:36:33

Zmieniony przez - kinek21 w dniu 2009-01-25 22:40:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 86
stary thx wielkie ze mi to rozpisales co do czego:D
o to mi wlasnie chodzilo :D
;*

Śpiesz się powoli, a unikniesz błędów...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 86
a jak sądzisz ten trening moze cos dac? bo szczerze ja widze ze juz ladnie wygladam tylko jestem jeszcze szczuply ;d
sztanga 25kg ćwicze przeważnie klate bo nug nie mam jak i biceps/triceps etz ćwicze , ale stary moze silownie kupi :D

Śpiesz się powoli, a unikniesz błędów...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
no ten trening slabiutki jest-niech tata kupi ssilownie poprawisz trening i efekty beda napewno lepsze!!zreszta napisz do dzialu treningu to ci powiedza
nie musisz dziekowac za pomoc wystarczy dac soga

nie musisz cwiczyc codziennie bez sensu-to nie jest dobry pomysl-jak masz pozadny i poprawny trening to wystarczy 3 razy w tygodniu!!namow ojaca na ta silownie!!

Zmieniony przez - kinek21 w dniu 2009-01-25 23:17:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 86
ale odrazu mowie nie np braniu tych roznych dobingujących środkow np białko,starydy itp ;p bo to pododbon szkoda a inni mowia ze nie;p

Śpiesz się powoli, a unikniesz błędów...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie ułozyć diete

Następny temat

DIETKA -ocena,poprawki

WHEY premium