SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obron sie sam

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1340
Chcialbym sie dowiedziec co sadzicie o uzyciu sztuk walki w obronie wlasnej. Polskie prawo jest tak skonstruowane, ze gdy uzyje sie "chwytu"
z trenowanej przez siebie sztuki walki mozna wyladowac w pudle.
Co najgorsze trenowalem w klubie policyjnym i widzialem trening przyszlych policjantow i strazy miejskiej... TRAGEDIA!!!!!!!
Nic nie potrafia nawet poprawnie przewrotu w przod ;p
...a potem tacy ludzie maja nas bronic przed bandytyzmem.


Sei ryoku zen yo jitta kyo ei

Sei ryoku zen yo jitta kyo ei

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1216 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9521
Nie ma na to rozwiazania, jak komus ***niesz(w obronie wlasnej)
to musisz uciekac, bo ci sprawe zrobia za pobicie.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1340
To to wiem bo kiedys mialem rozrube na studniowce
i koles mnie zaatakowal, troche zle na tym wyszedl bo zostalo mu pol twarzy ;p. Nawet paly juz byly w drodze tylko na szczescie dyrektor szkoly ich odprawil bo widzial cale zajscie.

Lecz nie o to mi chodzi, dlaczego skoro ja jestem osoba atakowana mam dostac w dziob, a nie sie bronic.
Byl przypadek zapasnika w latach 80 na ktorego napadlo 3 gosci, kazal uciekac swojej kobiecie a potem jednemu odpalil suples.
Gosciu przywalil deklem w chodnik a zapasnik poszedl siedziec.
Szkoda bo ponoc mial szanse na olimpiade.

Sei ryoku zen yo jitta kyo ei

Sei ryoku zen yo jitta kyo ei

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
Kosei tez cwicze w klubie policyjnym "gwardia" wiec wiem jak to jest ale zawsze jak cos komus zrobisz nawet w obronie wlasnej masz przechlapane tak samo jesli bys sie tylko bronil a masz licencje ochroniarza to ty masz zawsze problemy ten swiat jest zakrecony trzeba szukac kruczkow i zyc dalej.
PS. Trzeba byc rekinem )))))))

Fire
Moderator SFD
"ubi lex, ibi poena"

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1340
Taaak macie racje, lecz sa na szczescie sposoby aby uniknac odpowiedzianosci katrnej.
Przeciez nie trzeba mu lamac nosa, mozna gosciem trzasnac o glebe oczywiscie nie za mocno, a potem palic glupa ze sie sam przewrocil :)

Sei ryoku zen yo jitta kyo ei

Sei ryoku zen yo jitta kyo ei

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
jedyny sposob zeby uniknac odpowiedzialosci karnej to walnoc kolesia na gelebe i z komorki zqadzwonic po policje chociaz i to nie daje nam 100% pewnosci ze i tak nie bedzie na nas


Fire
Moderator SFD
"ubi lex, ibi poena"

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4314
Fire no cos Ty,po pierwsze tylko czekaj az jego kumple sie tam beda krecic i Cie zauwaza,po drugie nawet w takiej sytuacji Cie spisza i wezma pewnie na komende i cala sprawa bedzie sie za Toba ciagla jak smrud po gaciach,najlepiej szybko i konkretnie wdu*** delikwetntowi tak zeby 2 raz Cie nie zaczepial i ********** az sie kurzy,chyba ze masz zadatki na aktora i potrafisz sobie siasc obok i udawac ze nic sie nie stalo,a jak przyjada gliny to to sciemnic ze koles sie podknol o wlasna sznurowke hehe o swiadkow sie nie martw bo teraz kazdy trzesie o wlasna dupe i zawsze jest "ja nic nie widzialem" pozdrawiam

..:: Free Style Fighting ::..

..:: Free Style Fighting ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w polskim prawie jest tak, że możesz jedybnie udaremnić naoastnikiowi czynną napaść, tzn jak cię atakuje, to go walisz w ryj, ni e możesz go bić jak już padnie, tylko do momentu jak da se spokój

gg 1892497
Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1340
Hehehehe

Ja tez sadze ze najlepszym sposobem jest szybki wpier...
a potem strzala.
Stary sposob i sprawdzony.
Moj kumpel jest prawnikiem i gadalem z nim na ten temat.
Stwierdzil ze nawet jak goscia uderzysz piescia w twarz to mow ze sam na nia wbiegl, jezeli go rzucisz to mow ze sam sie przewrocil itd. itp.


Sei ryoku zen yo jitta kyo ei

Sei ryoku zen yo jitta kyo ei

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak ten sposob to jedyny z mozliwych :D
a tak w ogole polskie prawo jest maxymalnie poje**** heheheheh

!!!!!!!!!!!#YO#!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam się w wami. Najlepiej ******lnąć kolesiowi zdrowo i uciekać z miejsca zdarzenia jak najszybciej.

Pozdrawiam

Tylko trening czyni mistrza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kopnięcia w wolnej walce

Następny temat

Kregoslup

WHEY premium