SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oboz Bjj

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
Kurde co tak drogo za 1000 + 100 to ja zapraszam na 24 dni na rejs do grecji... jakby nie bylo cholerne zdzierstwo...

Fire
Moderator: Fitness

** eX Moderator SFD **

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
Wg. mnie tez sa za drogie sam bym sie w takie zaopatrzyl nic innego jak tylko czekac kiedy na rynku sie pojawia )))))

Fire
Moderator: Fitness

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Takie czasy...Fakt,ze to drogo. Zamierzasz jechac? Ja sie chyba zdecyduje.
Pozdrawiam.
Maciek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiedz cos wiecej o tym rejsie do Grecji ).

vasyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 568 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5284
/Takie zycie. O bjj jest przekonanie iz staze jak i same zajecia sa 2x drozsze od innych systemow. Dlatedo tez ceny sa tak wywindowane w gore.
Reka do gory ktory byl na stazu i stwierdzil iz nie wart byl tych pieniedzy.
Pz
Hast
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od dawna sie tak zastanawiam i mysle skad to sie wzielo ze sztuki walki sa za darmo lub prawie za darmo? Mozliwe ze z naszej komunistycznej Polski gdzie jak szlismy np na judo lub boks to wiadomo dostawalismy dres, tenisowki no i nie bylo mowy o placeniu za treningi. Obecnie chcac sie uczyc placi sie i to zaleznie gdzie sie uczymy nieraz sporo np BJJ lub wing-chun, niektore szkoly tai-chi, wiec jesli ktos dalej przekazuje wiedze chce zeby mu sie to zerocilo,to chyba normalne. Jesli kogos nie stac to trudno nie wszytko mozna miec. Napisz do mercedesa ze sa zdziercami bo w cenie ich samochodu mozna kupic dwa lub trzy inne:) A jesli uwazasz ze lepiej jechac do Grecji to wyjezdzaj i nie ma tematu po co ta zawisc.
Ktos tu zalil sie ze ktos tam bierze 50zl za lekcje!? Dlaczego ten ktos nie pojedzie do USA lub Brazylii i zaplaci od 40 do 200usd za prywatna lekcje?
Zacznijcie myslec innymi kategoriami bo zawiscia nic nie wskuracie.

Pozdrawiam Wszystkich

Ate Logo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19137
Tak zgadza sie.
Tylko coma zrobic czlowiek, ktory kocha walczyc a nie stac go na treningi.
Albo wpadnie w dola,albo sam sobie zacznie trenowac na ulicy z ludzmi ktorzy akurat niezabardzo chca(czytaj bedzie lal niewinnych).

Lionheart - Walka to moje życie!

Lionheart - Walka to moje życie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
A wedlug mnie to wszystko to kwestia organizatora tego obozu (nie to ze sie dopi...alam do kogos:) ale popatrzcie np. na ceny kaset na stronie czarnypas, jak wam sie podoba akcja ze za JEDNA PRZEGRYWANA kasetke na ktorej jest nagrany (fakt 4 godzinny) kurs BJJ placicie 300zl, powtarzam JEDNA KASETA PRZEGRYWANA 240min 300zl, chore!
I to tak jak z tym obozem.
A wogole to jeszcze jedna kwestia - MONOPOL w bjj, jakby bylo tyle szkol bjj co np. karate to byloby 50% tanie i jakby bylo np. 5 obozow bjj w wakacje i rozni ludzie by je organizowali to tez ceny by wygladaly inaczej.

I takie jest moje zdanie:)

Pozdro

KdH
[email protected]

KdH/BJJ/WWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chore jest to co gadasz, mam nadzieje ze tych kaset nie kupiles bo inaczej jest z ciebie kawal s****ysyna ale mysle ze tego nie zrobiles no bo to chore kupowac za taka cene. Przeciez mozesz kupic sobie orginal za okolo 600zl! I pewnie tak zrobiles,co? Nie mow ze jest niemozliwoscia wyjechac na gdzies za granice np do Hiszpanii gdzie szkole ma Robin Gracie, jedz tam a ja na oboz do Karola i po powrocie porownamy kto ile potrafi i ile wydalismy pieniedzy ?
Wejdz na strone http://www.nikko-sportsvideo.com/videohomepage.html i zobacz sobie ceny kaset za 48min szkolenowki z Gurgelem 89 marek +przesylka tj kolo 200zl.
Kupilem kiedys kasete Z Extreme ifgting ogrinal za 50zl ale byly tam tylko trzy walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
Po pierwsze ze s.....ynami to nie do mnie tylko do kolegow tak sobie nawijaj
po drugie nic nie mowilem o wyjazdach do Hiszpanii
po trzecie zastanow sie nad kasetami, jedna osoba kupuje za 600zl oryginaly i zaczyna sprzedawac kopie, sprzedaje powiedzmy 20 osobom za 300zl i ile wychodzi? - 5400zl na czysto, nie przegiecie twoim zdaniem? jedyna praca jaka zostaje w to wlozona to przegranie, do dupy troszke wg mnie jest takie ciagniecie floty od ludzi ktorzy interesuja sie tym sportem, cwicza a dzieki kasetom chca poglebiac swoja wiedze, dokladnie to samo z obozem, wniosek jest jeden zamiast rozpowszechniac bjj zaweza to potwornie krag osob ktore beda to cwiczyc ze wzgledow finansowych:(

Ps. nie kupilem zestawu za 600 tylko szukam ludzi zeby sie zrzucic i kupic np. tak jak mowil Marcus w budo za 65zl za sztuke

KdH
[email protected]

KdH/BJJ/WWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cztery części po 65zl a piąta bonusowa za 45zł.

Pozdrawiam.

Marcus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1674 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73472
Moze ktos z was czytal juz nowy numer Black Belt. Jestescie wielkimi fanami UFC. Royce Garcie powiedzial ze na temat kaset to on ma zdanie raczej negatywne. Wszystkie kursy na kasetach to jedynie forma robienia kasy. Wnioski naleza do was

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TAE-KWON-DO

Następny temat

Sakuraba przegral!

WHEY premium