SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obort rownolegle do ziemi itp.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38
Wiecie jak mozna zrobic przezut w bok bez rak ?? albo przewrot w tyl na rekach a najbardziej mnie interesuje obrot rownolegle do ziemi czy to jest wogóle wykonalne ??

Lubie sport chce umiec jak najwecej akrobacji jednym słowe Aniołek Charliego :P:P:P

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
obrót równolegle do ziemi i pozostałe dwa myki są możliwe pod warunkiem że osiągniesz optymalny moment obrotowy względem krzywej diagonalnej

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38
nie rozumiem mozesz wytlumaczyc normalnie ?? czy musze dlugo cwiczyc zeby to osiagnac mam 14 lat cwiczxe rok i nie wiele umiem Gwiazda, przewrot do przodu na rekach i do tylu na rekach aenie z wyaskoku
i mostek :/

Lubie sport chce umiec jak najwecej akrobacji jednym słowe Aniołek Charliego :P:P:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Poloz sie na ziemi i sie tocz. Tak uzyskasz moment obrotowy rownolegly do ziemi bez zahaczania o jej krzywizne.

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 175
Trik o który ci chodzi (tak wywniokowałem z twojego posta) to maripossa. Najlepiej poszukaj jakiegoś toturiala na necie. I poszukaj sobie jakiejś salki z materacami ew. trawnik bo w innym przypadku będzie boleć. Z powodu chyba oczywsitego. Triki mają to do siebie że nie zawsze wychodzą :P

Niektórzy czują chwile prawdziwej wolności będąc nad tym co inni omijają każdego dnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 812
Cześć, też bardzo interesuje się saltami itp. Prawde mówiąć nie potrafie za dużo, bo jakiegoś tam fikołka w potwietrzu do przody z niewielkiej wysokości. Widze ze jest okazja bo został założony topik o tym, wiec pytam: znacie jakieś stronki z tutorialami jak właśnie takie bajerki robić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 175
http://www.trickstutorials.com/

http://zalesie.eu.org/~bttg/forum/portal.php?page=6

Te dwie stronki/fora to zbiór najlepszych tutoriali. Teraz pozostaje tylko czytać.... no niezupełnie :P Od czytania skila nie podniesiesz. Więc trawnik/salka i wcielaj słowa w życie :D. Pamiętaj żeby nie próbować super wypasionyh trików na początku. Zresztą najlepiej na początku podnieść sprawność ogólną a dopiero później zabierać się za triki. No i sprawa podstawowa to gibkość kręgosłupa/dwugłowych itd. Bez tego większość trików będzie brzydka technicznie. Zresztą czytaj próbuj i nie zniechęcaj się. Pierwsze dwa miechy są najgorsze. A później będziesz w stanie wykonać parę efektownych trików. Oczywiście wszystko zależy od intensywności treningu/przełamywania strachu itd.

Niektórzy czują chwile prawdziwej wolności będąc nad tym co inni omijają każdego dnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 812
Dzieki za te stronki. A mógłbym mi ktoś teraz poradzić który trik jest najprostszy do nauki i najlepszy dla początkującego (wykuczając frontflip/salto do przodu bo z nim nie mam wiekszych kłotów).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 175
Wszystko zależy od Ciebie, no ale chyba naturalną drogą jest nauka backflipa i rundaka, no i fiflak i przerzut w przód. W później to już tylko combosy :D zresztą masz forum czytaj, poza tym to chyba tylko i wyłącznie o Ciebie zależy. W czym się dobrze czujesz. Moja rada nie ucz się wszystkiego naraz tylko opanowuj triki jeden po drugm, gdy już umiesz jakis jako tako to wtedy przechodzisz do nastepnego doskonalac wczesniejszy.

Niektórzy czują chwile prawdziwej wolności będąc nad tym co inni omijają każdego dnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 812
Dzieki za pomoc. Sam bede wiedział czego się uczyc bo przecież czuje co mi lepiej wychodzi a co gorzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47
witam wreszcie znalazłem cos ciekawego dzia za linki mi tez sie przydadza sam cwicze na drażku i pare tricków z równowagi na ziemi stanie na recach, unoszenia ciała na rekach itp, potem mam zamiar przejsc do czegos trudniejszego salta i te sprawy ale najpierw wyrobie ciało...


jak znajde czes to zrobie kilka zdjec z treningów i wrzuce je tutaj


pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiska gali pride 28.08 (inna niz podawana tu wcześniej)

Następny temat

RANDY COUTURE - czy to juz koniec ?

WHEY premium