SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Obniżenie testo na prop ?

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 36
Waga 83
Wzrost 170
Obwód ramienia 41,5
Obwód klatki 123
Obwód uda 65
Obwód talii 93
Staż na siłowni >10
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) obecnie b:w:t 3,5:2:0,7
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe 3x prop w ostatnich 12 mcach
Opisz swój plan treningowy pusch pull
Cel cyklu redukcja
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia prop, 4 mce
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) 20%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) do tycia
Stan zdrowia ok
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia brak
PPM (podstawowa przemiana materii) 1820
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) klat 110 seria, przysiad 140 seria, martwy tylko dla rozruchu (strach po kontuz) 110 seria
Wysłana -
Panowie mam nietypową sprawę.
Leci prop. vermdie
(nawiasy mówiąc po długiej przerwie, to w tamtym roku z przerwami nieudany cykl ale dokończony) a w zimie drugi troszkę kilo przyszło i delikatni zalało też) później dieta redu, ujemny bilans a teraz żeby mięso nie spadało to znowu 100e2d)
Ale sprawa dziwna bo prop. który brałem wcześniej i było ok to teraz zrobiłem badanie po 2 tyg cyklu i wynik testo miałem 144 ng/dl, pomyślałem że może lab się pomylił w jednostkach. Więc po 2 tyg następne badanie czyli w sumie po 4 tyg i teraz jest 120 ng/dl (a przed cyklem ok. 240 ng/dl) zakres jest od 187 ng/dl - 700ng/dl.

Co ciekawe jakoś tam normalnie się czuje. Regeneracja jest, pompa lepsza na tren też, a nawet co zazwyczaj u mnie w pierwszych kilku dniach było przeziębienie czy tam grypowo. Czułem też w nocy w pierwszym tyg. ból jądra więc jakby zaczynało blokować endogena przez egzogen test.

Teraz zastanawiam się czy to nie kujawias w tej partii mógłby być, ewentualnie może jakieś mniejsze stężenia. Ale z drugiej strony jeśli by nawet nic nie było to testo nie spadło by poniżej mojej normy z przed cyklu aż tak. (estradiol i prolakt w widełkach)

Co o tym sądzicie ?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Masz jakąś lipę nie testa
Wysłana -
bijesz kujawski
Wysłana -
Niestety, jakbyś dobrze się nie czuł, to nie bijesz testa. Efekt placebo jedynie.
Wysłana -
ok dzieki Panowie, kur....,
zasugerowałem się że poprzednie były ok, w badan też.
teraz reszta w kosz i zmiana labu na medicala, może tutaj będzie lepiej

Zmieniony przez - miki54 w dniu 2018-06-11 20:03:54
Wysłana -
O firmy pytaj tutaj http://m.sfd.pl/PL_Realia__czyli_co_warto_brać_vol.11-t1066114.html 
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź