SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obniżenie testo na prop ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 944

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

36

Waga

83

Wzrost

170

Obwód ramienia

41,5

Obwód klatki

123

Obwód uda

65

Obwód talii

93

Staż na siłowni

>10

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

obecnie b:w:t 3,5:2:0,7

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

3x prop w ostatnich 12 mcach

Opisz swój plan treningowy

pusch pull

Cel cyklu

redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

prop, 4 mce

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

20%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

do tycia

Stan zdrowia

ok

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

1820

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klat 110 seria, przysiad 140 seria, martwy tylko dla rozruchu (strach po kontuz) 110 seria
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 81 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8104
Panowie mam nietypową sprawę.
Leci prop. vermdie
(nawiasy mówiąc po długiej przerwie, to w tamtym roku z przerwami nieudany cykl ale dokończony) a w zimie drugi troszkę kilo przyszło i delikatni zalało też) później dieta redu, ujemny bilans a teraz żeby mięso nie spadało to znowu 100e2d)
Ale sprawa dziwna bo prop. który brałem wcześniej i było ok to teraz zrobiłem badanie po 2 tyg cyklu i wynik testo miałem 144 ng/dl, pomyślałem że może lab się pomylił w jednostkach. Więc po 2 tyg następne badanie czyli w sumie po 4 tyg i teraz jest 120 ng/dl (a przed cyklem ok. 240 ng/dl) zakres jest od 187 ng/dl - 700ng/dl.

Co ciekawe jakoś tam normalnie się czuje. Regeneracja jest, pompa lepsza na tren też, a nawet co zazwyczaj u mnie w pierwszych kilku dniach było przeziębienie czy tam grypowo. Czułem też w nocy w pierwszym tyg. ból jądra więc jakby zaczynało blokować endogena przez egzogen test.

Teraz zastanawiam się czy to nie kujawias w tej partii mógłby być, ewentualnie może jakieś mniejsze stężenia. Ale z drugiej strony jeśli by nawet nic nie było to testo nie spadło by poniżej mojej normy z przed cyklu aż tak. (estradiol i prolakt w widełkach)

Co o tym sądzicie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663971
Masz jakąś lipę nie testa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
bijesz kujawski

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126008
Niestety, jakbyś dobrze się nie czuł, to nie bijesz testa. Efekt placebo jedynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 81 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8104
ok dzieki Panowie, kur....,
zasugerowałem się że poprzednie były ok, w badan też.
teraz reszta w kosz i zmiana labu na medicala, może tutaj będzie lepiej


Zmieniony przez - miki54 w dniu 2018-06-11 20:03:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663971
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 81 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8104
Racja Panowie
Zmiana labu i już ok. Pewnie partia flakonów była trafiona bo wcześniejsze było ok. Ten był lipny a resztę wymieniłem.
Już nie wracam do Vermo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból jądra

Wiecej