SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Objawy astmy.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 39559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Jakie są objawy astmy?
A drugie pytanie- jaka jest profilaktyka przeciw astmie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Witam!Chcialem zapytac znawców!Mam takie objawy!Okoł 2m-ce temu przez prawie miesiac caly czas mialem kaszel ale nie bylem z tym u lekarza gdy po jakims miesiacu kaszel mi przeszedl mam taki problem ze nie moge zlapac pelnego oddechu
kilka razy mialem tak ze niemoglem zlapac oddechu bylo mi goraco myslalem ze zemdleje ale owtwieralem okno lapalem kilka wdechów i mi przechodzilo!Czy to moze byc Astma?Pozdrawiam.

Nie Lubie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
napad astmy może trwać od kilku minut do kilku dni, powoduje trudności w oddychaniu, mogą towarzyszyć mu objawy "charczenia" oraz kaszlu połączone z odczuciem ucisku w klatce piersiowej na skutek stanu zapalnego i obrzmienia oskrzeli. Objawy choroby mogą być spowodowane wieloma czynnikami, takimi jak niepokój, nadmierny wysiłek, infekcja, skażenie środowiska, pyłki kwiatowe, roztocza występujące w kurzu o raz sierść zwierzęca, nasilać ją mogą także alergie pokarmowe.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
świszczący oddech
a jak masz napad to o tym wiesz

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napad dusznosci i w zaleznosci od stopnia choroby mogacy trwac chwile lub dluzszy czas leczenie to wziewne sterydy i b2 mimetyki plus mozna inhibitory leukotrienow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
1. napad astmy to moze trwac najwyzej kilka godzin, jak trwa wiecej to juz jest stan astnmatyczny. wiec na pewno nie kilka dni.

2. leki antyleukotrienowe nie sa stosowane w napadach astmy.

3. w leczeniu napadu nie stosuje sie wziewnych sterydow tylko ewentualnie dozylnie.

4. objawy czesto sa bardzo niecharakterystyczne: dusznosc, zmiejszenie tolerancji wysilku, czeste albo przedluzajace sie infekcje drog oddechowych, sam kaszel (variant asthma - okolo 1/3 przypadkow), swiszczacy oddech tylko w bardzo zaawansowanej astmie.

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ale on nie napsial leczenie napadu tylko prof astmy czyli wszytkie leki jakie sie wlacza przy leczeniu tej choroby

Zmieniony przez - shelong w dniu 2005-05-08 14:45:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
to troche wiecej jest tych lekow

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wiem ale napisalem 3 podstawowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4
Czy objawem astmy może być trudność w oddychaniu potczas np biegania, szybkie męczenie się i ucisk w klatce piersiowej? Czy to prawda,że podczas astmy mogą występować zaburzenia snu? Jeśli tak to na czym one mniej więcej polegają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11165
zaburzenia snu moga występowac podczas astmy,jest to spowodowane atakami duszności,a to co Ty opisałaś jest to najprawdopodobniej słaba kondycja.sam mam astme od urodzenia i nie biorę leków od kilku lat,można kontrolować ataki za pomocą oddychania,można sie tego nauczyć.

nie ma takiego bicia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
To jak masz astmę to z pewnością wiesz żę wysiłek fizyczny i zimna temperatura wywołują napady. A jeśli możesz to napisz w jaki sposób mając astmę nie bierzesz leków tylko wyrównujesz ją za pomocą oddechów bo to bardzo ciekawa metoda musi być.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zero motywacji - co robić ???

Następny temat

Depilator - dobry wybór

WHEY premium