SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obiektywna ocena.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2411

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

22

Masa ciała

91

Wzrost

179

Obwód klatki

118

Obwód ramienia

41

Obwód talii

92

Obwód uda

68

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

4x split

Aktywność niezwiązana z treningami

praca na nogach,lekka d czasu do czasu podniesienie paczki do 30kg

Cel

?

Ograniczenia żywieniowe

brak

Stan zdrowia

końskie

Zażywane leki

witaminy ;P

Ograniczenia treningowe

-

Przebyte urazy

złamanie głowy kościu promieniowej bliższej

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty

tylko suple

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów

zaraz zamawiam paczkę :P

Stosowane dotychczas diety

zbilansowana,IF,LC
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
Witam.
Wracam po przerwie(wymuszonej i nie wymuszonej) do kształtowania sylwetki i potrzebuje oceny subiektywnej bo ja z chęcią wszedłbym na masę od razu bo jestem wiecznie głodny i kocham jeść :P
Także niżej załączę zdjęcia do wglądu i chciałbym subiektywne opinie usłyszeć, czy podciąć to wszystko do niskiego% BF czy lecieć z masą.

Staż będzie 3 lata, ostatni rok to przerwa ze sporadycznymi treningami... spowodowanymi głownie kontuzją stawu a mianowicie złamanie głowy kości promieniowej bliższej,potocznie stawu w łokciu.... także od początku lutego do jakoś czerwca ćwiczyłem tylko nogi i rehabilitowałem rękę,później trochę ćwiczeń z lekkimi obciążeniami,chwilowa przerwa z "wypaleniem zapału" głównie spowodowane bólem podczas ćwiczeń więc od października powróciłem tylko na matę ze sporadycznymi ćwiczeniami(wielostawowymi).
Z racji że od zawsze miałem dolegliwosci z karkiem (kręgi) i mocno to odczuwałem zawsze na macie i któregoś razu poczułem za mocno podczas obalenia na sparingu i postanowiłem nie myśleć o SW tylko wrócić do swojej drogi którą od zawsze lubiłem czyli Rosnąć i Rosnąć i przerzucać żelastwo i kształtować ciało:)

Takżę na dzień dzisiejsz tak to wygląda, zdjęcia zrobione rano na czczo dopiero 2tyg treningów na siłowni,pierwszy tyg był aby poruszyc mięśnie a od tego tygodnia poszzedł już 4xtyg split. Waga 90-91kg
Zreduować to i startować z małym %BF czy robić kochaną masę?:D










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
Mam ochotę wyłączyć kompa,wyjść z domu i nie wracać do niego a zwłaszza na to forum.... Proszę moda o zmiane tematu z "Subiektywna" na "Obiektywna" nie wiem co ja odwaliłem z tym :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93248 Napisanych postów 362738 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664004
ja bym to jeszcze troszkę podciął i potem masował
i nie marudź , bierz się za siebie i zapyerdakaj
efekty przyjdą szybko


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-02-18 20:22:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
Jak mam wejść na redu to chciałbym już lepiej to wyciąć i dopiero wejść na masę łagodną aby nie zalać się na lato jak ja to lubie,lub ciąć cały czas,ale boje się że jak długo będę siedział na redukcji to nic mięsa nie zostanie z tych 90 kg

Jak mam wejść na redu to chyba wskoczę na IF...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93248 Napisanych postów 362738 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664004
spokojnie zostanie
nie jest dużo do zjechania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
No to od jutra IF ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Krzyżu9218 - Nowy Ja

Następny temat

[BLOG]Zielony Byle Do Celu

Wiecej