SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obeznany trener. Szczecin Poznań

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 140
Witan poszukuje dobrego trenera nie jadacego schematem kopiuj wklej tylko do kazdego klienta podejscie indywidualne. Nie wiem kogo byscie mogli polecic z rejonow poznan lub Szczecin? Ew zielona góra
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zagadaj z użytkownikiem TomQ on jest z okolic poznania, moze kogoś poleci dobrego http://potreningu.pl/profile/tomq-mag#/ 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 33
Dobry trener personalny w Poznaniu to Łukasz Walkowiak. Posiada ogromną widzę podpartą długoletnim doświadczeniem a, to ważne, biorąc pod uwagę ilu trenerów nam się namnożyło wszędzie. Układa dietę, jest bardzo kreatywny dzięki czemu, treningi nie są nudne i monotonne. Podczas treningu jest do całkowitej dyspozycji ćwiczącego,zwraca uwagę na to jak wykonuje się ćwiczenia i nie pobłaża. Bywa ciężko, ale On cały czas przypomina mi po co tu jestem i co chcę osiągnąć, nie pozwala zwątpić w siebie, dużo rozmawia i słucha. Nie ćwiczymy długo, ale juz zaraził mnie pasją do sportu, trening nie jest dla mnie przykrym obowiązkiem a chwilą dla siebie gdy mogę odreagować stres i zadbać o dobrą formę i zdrowie. Wychodząc z sali poznałem Panią która schudła z Łukaszem 40kg i mimo super sylwetki nie chce rezygnować z treningów bo uznała że nikt nigdy nie potrafił tak jej zmotywować. Ja ćwiczę dopiero 2 miesiące ale juz widzę efekty. Jeżeli szukacie trenera dla którego nie będziecie "kolejnym klientem" a indywidualną jednostką o której forme i zdrowie walczy się wspólnie to polecam Łukasza, bo jego celem jest Twój cel i walczy razem z ćwiczącym aby go osiągnąć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia w Angli lat 16

Następny temat

Zagraniczne forum kulturystyczne

WHEY premium