SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obecna forma

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
jest świetnie
jaka waga i orientacyjnie bf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
waga 88 bf okolo 13-14%

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 849
Barki slabe , reszta jak najbardziej ok
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2033
ale burżuj, na zdjęciu bokiem w łazience widzę suszarkę do rąk...bidet tez jest?;)
Spoko forma, dużo lepiej niż za czasów "wielkiego zalania" :P jest git, tylko solarium musisz odwiedzić co byś sie tak nie świecił :D

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
no co Ty tak musialoby byc nawet wielka swieta ksiega mowi o historycznym zalaniu a ja sie nie swiece tylko staram sie blyszczec

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21735
a mozesz podac swoj trening na brzuch i trica? bylbym wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
Mi się bardzo podoba, a to pewnie dlatego, że sam zmieniam priorytety gdzie na peirwszym planie będzie bardzo dobra definicja i waskularyzacja, co daje podstawy do szybkości i zwinności, powiedz jak cwiczysz brzuch?

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
Hmm co do brzucha to jest tak ze bywalo ze cwiczylem codziennie bardzo proste cwiczenia typu wznosy tulowia lezac i przyciaganie kolan do klatki plus lezenie na lokciach i to tyle na silce obecnie wykonuje unoszenie nog w zwisie sklony z lina i to tyle nie wczuwam sie zbytnio w katowania brzucha bo uwazam ze nie ma sensu jest tyle cwiczen gdzie brzuch pracuje ze nie uwazam ze zazynanie go codziennie daje jakis zbawienny efekt , fakt na poczatku trzeba ten miesien zbudowac ale pozniej on sam sie utrzymuje przy wykonywaniu nawet niewielkiej ilosci cwiczen a co do tricepsu to coz nie wydziwiam ja zreszta ogolnie cwicze dosc prosto zlozone cwiczenia malo wyciagow na trica moje ulubione to wycisk wasko, pompki na poreczach, francuz, wyciag. Duze ciezary powtorzenia 6 do 8.

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 48954
cardio kreciles na redukcji 1 czy 2 razy na dzien i po ile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
cardio rower stacjonarny ww systemie od 3 razy w tyg po 30 minut az doszedlem do 6 razy po 1h , interwaly z rzadka gdyz nie lubie tej formy aktywnosci wole spokojniej , suple novedex plus hydroxycut hardcore dieta 10 wskazowek kalorie na minus 300 trenig na duzych ciezarach plus izolowane dodatkowo trening izometryczny wegle max 150 czasem 100 bialko 3 gramy reszta tluszcz pozniej poszlo lepiej gdy zmienilem poziom bialka na 2,5 na kg czas trwania redukcji okolo 2 3 miechy skopalem sprawe gdyz powinienem ciac sadlo na zerowym max minus 100 czasem dochodzilem do minus 400 a regulowac poziom kalorii poprzez wysilek a nie poprzez ciecie zarcia no coz nauczka na przyszlosc
obecnie waga okolo 93 body fat 13-14 za miesiac daje zdjecia lub w momencie kiedy dobije do 95 z bf 12% mysle ze w miesiac do zrobienia jesli wie sie co robic a mi sie wydaje ze wiem choc jak mowie moze mi sie tylko wydawac heh

Zmieniony przez - tommy098 w dniu 2009-11-13 20:52:11

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o ocene

Następny temat

fastfood przedstawia.... NORBIK

WHEY premium