SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obciazenie

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 36 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 797
Czesc chcialem kupic obciazenie zeliwne, a jako, ze jestem poczatkujacy to nie wiem ile kg na poczatek. Mam do wydania 700 zl. Oprocz obciazenia rowniez przydaly by sie gryfy, zwykly, do hantli, lamany. Jezeli cos zle napisalem, to musicie mi wybaczyc, ale jestem poczatkujacy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3
A jak duże znaczenie ma firma? Osobiście nie mam zielonego pojęcia na temat obciążeń, to ma być prezent dla taty, wiemy tylko jakie chce, zastanawiamy się nad obciążeniami z hop-sportu, bo robie tam inne zamówienia i wiem, że sklep jest ok, jednak kupno zjeżdżalni a obciążenia to 2 różne rzeczy z góry dzięki za odp ;)
...
Napisał(a)
Usunięty przez OXYTONE za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 36 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 797
Dzieki za odpowiedz, ale ja tylko chce zeliwo.
...
Napisał(a)
Usunięty przez OXYTONE za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
żeliwne te tanie ma to do siebie że przy uderzeniu o coś twardego może pęknąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 36 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 797
Wybiore jeden z zestawow marbo, ale mam znowu pytanie :), lepiej wziac kierownice czy zwykle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
te z otworami są chyba nieco większe szerokość i grubość (nie jestem pewien)
wiec na sztangę wejdzie ci mniej obciążenia
nie ma go tam dużo to lepiej chyba kupić te zwykłe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 572 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5846
Witam, osobiście proponował bym wziąć obciążenia z uchwytami , będą dużo wygodniejsze w przenoszeniu zwłaszcza przy dużych nominałach , pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
MS-Andrzej
Witam, osobiście proponował bym wziąć obciążenia z uchwytami , będą dużo wygodniejsze w przenoszeniu zwłaszcza przy dużych nominałach , pozdrawiam


palce też trzeba mieć mocne,lepiej bez otworów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
Ja bym podmienił gryfy długie na gładkie a hantle brałbym tylko gwintowane :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

zestaw

Wiecej