SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obciążniki na kostki pytanie

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
Odrazu mowie, że nie chcę słuchac tego, że ciężarki na kostki niszczą stawy powodują kontuzje itd...wiem to bo czytalem o nich ale i tak zaryzykuję, będę to robił z głową...
A więc nie wiem kiedy mam je nosić mam 2x w tygodniu treningi w siatkę, może w domu jakies cwiercskoki z ciężarkami, chodzenie w nich do szkoły, zakłądanie na treningach?
Tylko slyszalem ze wyskok na początku się od nich obniża, więc trzeba robić jakies przerwy w noszeniu czy ciągle nich lazic?
Pomozcie mi bo juz kiedys sie na forum pytalem ale jak zwykle zamiast pomoc mi na nurtujące pytanie to ludzie przestrzegają przed nimi...moze i maja rację ale ja jestem uparty i chę znac tylko odpowiedz na moje pytanie.
pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedyś bylo takie wino Leśny Dzban w takich woreczkach jak mleko, hehehe, przypomniałeś mi, nigdy nie piłem, ale słyszalem, że mocne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3845
JW, też chciałbym wiedzieć kiedy tego się używa tak żeby czerpać z tego korzyści i nie nabawić się kontuzji, do kopania w worek można to zakładać ?? i czy coś to da ?

------------------
ćwiczcie, ćwiczcie i jeszcze raz rośnijcie xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
> Odrazu mowie, że nie chcę słuchac tego, że ciężarki na kostki
> niszczą stawy powodują kontuzje itd...wiem to bo czytalem o
> nich ale i tak zaryzykuję, będę to robił z głową...

To znaczy chcesz sobie roz***ac stawy z glowa?
A teraz wytlumacz mi: czym zasadniczo sie rozni roz***anie
sobie stawow z glowa, od bezmyslnego ich roz***ania?
2

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
sluchaj znam osoby ktorym ciezarki nawet w znaczny sposob poprawiły wyskok, a sa cali i zdrowi..
A teraz jesli masz doswiadczenie w tej sprawie to proszę Cie o odpowiedz na pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
poucz się dziecko drogie fizyki to będziesz wiedział, że obciążniki na kostkach nie mają prawa w żaden sposób poprawić wyskoku... to tak jakbys założył obciążniki na nadgarstki i robił pompki, tyle że przy skakaniu masz dynamiczny ruch i odrywasz nogi od ziemi co powoduje uszkodzenia stawów. tyle w tej kwestii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
nosiles kiedys te ciezarki ze wiesz ze nie pomagają?czy tylko czytales posty innych?
za*****cie chcem sie dowiedziec kiedy je nosic a nie czy nosic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 206 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1618
pewnie podczas treningu;]

podobnie do pływania;]
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
no tak ale chcialbym troche wie4cej inf czy podczas calego treningu czy tylko przy bieganiu i skakaniu przez płotki, po jakim czasie zrobic przerwe od ciezarków itd...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
przeczytaj to co Ci wcześniej napisałem ze 100 razy.
załóżmy, że nie uszkodzisz sobie stawów, ale wyskoku i tak nie poprawisz obciążnikami, bo one nie mają prawa działać. skoro nie rozumiesz porównania do robienia pompek z obciążnikami na nadgarstkach to napisze Ci inaczej... jak robisz wyskok to schodzisz do przysiadu (oczywiście nie pełnego) i później prostujesz nogi bardzo dynamicznie. teraz wykonaj ten sam ruch, ale wolniej, tak żebyś nie wyskoczył. załóż sobie teraz nawet 100kg obciążniki i wykonaj ten sam ruch (wolny). myślisz, że poczujesz różnicę? nie ma żadnej różnicy, bo nie obciążasz żadnych mięśni odpowiedzialnych za ten ruch, a wysokość wybicia "budujesz" tylko i wyłącznie w tym etapie. jak się oderwiesz od ziemi to dopiero obciążniki powodują, że jesteś cięższy, ale wtedy już nie działają żadne mięśnie. jak teraz nie zrozumiałeś to sobie marnuj zdrowie

eot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 383
capus spokojnie jak chłopak chce sobie niszczyć zdrowie to jego sprawa, skoro lubi odwiedzać szpitale, to czemu nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3845
a co z kopaniem w worek ??

------------------
ćwiczcie, ćwiczcie i jeszcze raz rośnijcie xD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dodatek do trenażera

Następny temat

Jak obliczyć eval??

WHEY premium