SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O wyciskaniu ...znowu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1859
Siemano znowu pytabnie odnosnie wyciskania na klatke - w atlasie jest napisane zeby wyciskac do brodawek (sutkow itd) podczas gdy mi wygodniej jest wyciskac na wysokosci szyi mam wtedy chyba lepsza kontrole nad ciezarem - staram sie wygiac lokcie do tylu dzieki czemu sa prostopadle do rzeszty ciala i ciezar po prostu ladnie mi chodzi a lokcie nie uciekaja do srodka czy jerdnak nie ma to jakiegos wplywu na efektywnosc treningu ? czy jednak moge wyciskac do szyi ? i jeszcze jedno jak sie klade na laweczce to powinienem tak lezec zeby sztange lezaca na stojaku miec na wysokosci o czu ? czy moize ponizej albo powyzej ? dzieki pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyciskaj tak jak ci wygodniej, ale pozycja o której mówisz podana z atlasu jest najbardziej skuteczna dla większości - wyciskanie z szyi jak to nazwałes jest trudniejsze i (chyba) mniejszy ciężar da sięwycisnąć z takiego ułożenia
Co do drugiego - ważne żeby była nad głową :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1645
no wlasnie tak samo zaczelem cwiczyc, do szyji i rece troche to tylu i teraz dopiero czuje ze cos sie tam dzieje :) takze to chyba nic nadzwyczjanego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1859
eee a co to znaczy cos sie tam dziej ? dla scislosci ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy ćwiczeniu klatki nawet wskazane jest opuszczanie sztangi do szyi, ponieważ mięśnie piersiowe wówczas wykonują pełniejszy ruch, bardziej się rozciągają przez co w większej części pracują i widać lepsze efekty. Ale nie wiem jak to się ma do wyciskania. Podczas wyciskania każdemu zależy podnieść jak najwięcej, a wyciskanie "z szyi" jest trudniejsze po prostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1859
No to chyba nasyca moj glod wiedzy w tym temacie zatem wielkie dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1645
Ygor, no chodzilo mi o to ze miesnie klatki pracuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
no wiec ja nie powiem nic nowego , nie powinieneś się przejmować tym że ktos gdzies napisał ze tak czy tak powinieneś prowadzic sztange i gdzie opuszczać - jedyne co powinieneś to wyciskac tak jak ci jest wygodnie i jak twoja budowa ci na to pozwala - musisz sam znaleść własciwy tor ruchu
jesli jest tak jak mówisz to wyciskaj tak ale uważaj na to zeby nie prowadzic sztangi zbyt blisko szyii bo to zbyt niebezpieczne a i stawy barkowe za bardzo obciąża

i tak bardziej do wszystkich , nie starajcie się robic na siłe wyciskań do szyii bo se kuku zrobicie a to rozciągniece przy tym rodzaju wyciskania nie jest warte kontuzjii , takie samo wystepuje jak przy wyciskaniu sztangielek w pełnym zakresie

podsumowując - do autora , jesli taki jest dla ciebie najwygodniejszy ruch to tak wyciskaj
do reszty - nie róbcie na siłe wyciskań do szyii bo to za bardzo kontuzjogenne

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Wyciskając od szyi zupełnie inaczej angażujesz mięsnie piersiowe,..

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
ale mi zwracasz uwagę czy to do autora
nie uważam żeby tak kontuzjogenne cwiczenie było warte wykonania tylko dlatego że to inny rodzaj rozciągnięcia - to juz wole wyciągnąć jak najwiecej z 'normalnych' odźców oszczędzając stawy niż już przy pierwszym ćwiczeniu skreslić się z listy ćwiczących

to moje zdanie

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dokłądnie.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

woda z glukozą

Następny temat

Dwuglowe ud ?

Wiecej