ACTIVLAB to odżywki i suplementy zarówno dla sportowców i osób aktywnych, jak również dla każdego, kto chce poprawić swoją kondycję, zdrowie, urodę i witalność.

Dzięki odpowiednio dobranym surowcom sprowadzanym z najlepszych światowych laboratoriów, naszemu długoletniemu doświadczeniu w branży żywienia i dietetyki, profesjonalnej i wykształconej kadrze pracowniczej, a także ścisłej współpracy ze światem nauki jakość produktów marki ACTIVLAB w niczym nie ustępuje najlepszym tego typu produktom na świecie.
Do tworzenia unikalnych receptur wykorzystujemy wyniki własnych badań, jak również korzystamy z cennych sugestii współpracujących z nami najlepszych ośrodków naukowo-badawczych w Polsce i w USA. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że otrzymują od nas produkty bezpieczne, sprawdzone, gwarantujące najlepsze możliwe od uzyskania efekty. W oparciu o potrzeby i propozycje płynące z rynku nieustannie poszerzamy naszą ofertę.

ACTIVLAB to kompleksowa oferta dla osób dbających o swoją sylwetkę i zdrowie. Produkty podzielone są na cztery linie: Muscle & Strength, Energy, Shape i Health

Muscle & Strength - to idealna propozycja dla osób chcących zbudować zdrową, muskularną sylwetkę. W linii tej znajdują się odżywki białkowe, węglowodanowo-białkowe, kompleksy aminokwasowe, kreatyny i specjalistyczne odżywki przeznaczone dla osób trenujących wyczynowo

Energy - Czujesz zmęczenie? Ta linia jest dla Ciebie! Energy to starannie przygotowane kompleksy węglowodanowe, koncentraty napojów izotonicznych i środki energetyzujące, które przywrócą Ci siły, poprawią koncentrację i zwiększą wydolność Twojego organizmu

Shape - to linia produktów przygotowanych z myślą o wszystkich, którzy dbają o szczupłą sylwetkę. Szeroka gama L-Karnityn, oraz preparatów redukujących tłuszcz wydatnie przyczyniają się do utraty zbędnych kilogramów i wspomagają utrzymanie zgrabnej i szczupłej sylwetki.

Health - to nowoczesne kompleksy witaminowo - minerałowe wspomagające odporność i ogólną kondycję organizmu, oraz regeneratory stawów i aparatu ruchowego.

Mając na uwadze życzenia naszych Klientów ciągle pracujemy nad recepturami naszych produktów. W ostatnim czasie wprowadziliśmy linie produktów, w których do minimum ograniczyliśmy składniki syntetyczne sprawiając, iż ich receptury są opracowane na bazie składników harmonizujących z naturą. Preparaty te charakteryzują się doskonałą przyswajalnością, co ma wpływ na pozytywny końcowy efekt stosowania preparatu.

ACTIVLAB to marka innowacyjna wytyczająca nowe trendy rynkowe, czego dowodem jest fakt, że na początku 2010 roku wprowadziliśmy na rynek dwie rewolucyjne linie żywności funkcjonalnej - Twoja Zupka FIT i Twoja Zupka VITA.

Dzięki specjalnie dedykowanej linii produkcyjnej i nowoczesnej technologii produkty ACTIVLAB spełniają najwyższe normy jakości. Mamy absolutną pewność, że Klient otrzymuje produkt, który spełni jego wygórowane oczekiwania za rozsądną cenę

Nasze produkty dostępne są w wyjątkowo przystępnych cenach. Można je znaleźć w takich renomowanych punktach jak: ROSSMANN, SUPERPHARM i INTERSPORT, w wielu klubach fitness, siłowniach, najlepszych sklepach z odżywkami oraz w aptekach.
Wybrane produkty marki ACTIVLAB można również dostać w sieciach TESCO i REAL