SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OXY-BOL (oxymetholone) - PHOENIX LAB

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120


Właśnie przed chwilą wpadło mi w ręce :) W przyszłym miesiącu planuje to zarzucic,lecz jestem ciekaw czy ktos z forum juz to chrupie i jak efekty?

Widziałem ze ktos wstawił zdjęcie tego towaru w innym poscie dotyczacym orali z Phoenix'a ,ale utworzyłem ten post po to aby udzielały sie osoby tylko i wyłacznie stosujące ten środek

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120


2.

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120


3.

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51501
Chudini Ty najpierw doprowadz swoje jajka do normalnych rozmiarów a potem za Antoniego sie bierz Swoją droga Phoenix jak na polskie ugl chyba zalicza tendencje wzwyżkową.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Aaa bo ty masz male jaja! Haha, to by sporo tlumaczylo!! ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Te, przecinki nie wiem co wy sie przy***aliście do moich cochones W chwili obecnej maja tendencje wzwyżkową wiec jeszcze tylko pare dni PCT i robie badania zeby mieć czarno na białym ,jasno wyklarowana sytuacje

Nie schodząc z tematu - ktos juz wcina ten środek ?

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Jeszcze zachowanie do tych cochones dostosuj hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
pio chudziuelcu za miche nie za antka

poza tym, fajnie ze sie firma rozwija.

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 147 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5317
dziwi mnie tylko wielkość tabletek bo tez jestem w posiadaniu tego antka, kazdy inny antek jaki mialem, byl w wiekszych tabletkach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51501
Chudy chińskich kucharzy zatrudnił,żeby przyoszczędzić,ale to norma;hanys to i pazerny,rubaszny i do tego gnuśny

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3906
Smacznie-to-wyglada:D

Ruszyla Machina i nic jej k***a nie zatrzyma ....ONN!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testex Prolongatum 250mg/2ml

Następny temat

DECA , SUSTA Z EC i OMNADREN 250 Co sadzicie jakie beda efekty . Real czy Fake?

Wiecej