SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OTYŁOŚĆ BRZUSZNA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 933
Dzień dobry,
mam 38 lat, 178 cm wzrostu, 76 kg wagi. Górna granica BMI, długie niezłe nogi, piersi, biodra ok i BRZUCH. Apokaliptyczna masa tłuszczu, która nie ma nic wspólnego z resztą ciała.
Niezmienny, niezniszczalny Monolit z Odysei kosmicznej, to ja. Kobieta Sześcian :)
Co robić? Co jeść? Kondycja słaba, ale kiedyś sporo ćwiczyłam więc jest nadzieja na powrót.
Będę wdzięczna za wszelkie rady, wskazówki, pomysły.
B.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Dieta z ujemnym bilansem kalorycznym, trening siłowy plus cierpliwość. Wskazane badania - bo otyłość brzuszna mocno może mieszać w gospodarce hormonalnej - czyli podstawowo: cukier, insulina, panel tarczycowy, lipidogram.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
witaj, czy problem istnial od zawsze?
czy bardziej jest wynikiem np. przebytej ciazy?
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 933
Historia ciała:
- dość pulchna w dzieciństwie
- od 6 roku życia do 28 bardzo szczupła, talia nigdy nie była moją mocną stroną ale istniała a brzuch był dość płaski
- 29-36 bardzo duży skok wagi, w ciągu dwóch lat z 64 kg do 86 - 110 cm w pasie
- roczna dieta, aktualnie: 76 kg, 96cm w pasie, 98 biodra, 110 piersi (178 cm wzrostu)


Zmieniony przez - barborka80 w dniu 2018-04-16 14:54:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
rozumiem, ze ciazy nie bylo po drodze, tak?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 933
Nie było.


Zmieniony przez - barborka80 w dniu 2018-04-16 15:12:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jeśli dysponujesz finansami to uderzyłbym do dobrego dietetyka, plan sie znajdzie na forum. Jeśli jednak kasy nie ma to możemy pomyśleć nad jakimś rozwiązaniem.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-04-16 17:32:44

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 933
Kasa jest ale jest również niskie zaufanie do dietetyków. 2 lata temu byłam u bardzo polecanej dietetyczki tu w Warszawie, sama rozmowa była ok: za dużo węglowodanów. Za dodatkowe 300 zł przygotowała jadłospis, który nie miał nic wspólnego z moim stylem życia (chociaż zrobiła wcześniej wywiad).
Im bardziej skomplikowana dieta i plan treningowy tym mniejsze szanse że to zrealizuję.
Proste rozkazy wykonuję perfekcyjnie.





Zmieniony przez - barborka80 w dniu 2018-04-16 17:37:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ale ten jadłospis był przynajmniej skuteczny ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 933
Nie. Mogę podesłać to sam ocenisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
A chętnie zobaczę, bo jednak dieta w Twoim przypadku jest kluczowa.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan pod redukcje

Następny temat

Sylwetka

WHEY premium