SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

OSWOIĆ LĘK i DEPRESJĘ: Moja droga ku lepszemu życiu

Wysłana -
tak, tak zrobie, porobie wszystkie badania i ruszę, chociaz troche poczytalem i sama silna reakcja walcz i ucieka, tak jak pisalem wczesniej, moze wykastrowac kazdego, dlatego, ze organizm jest zajety produkcja hormonow stresu. Dlatego przed podjeciem leczenia trzeba bedzie sie zastanowic co powoduje co, bo jak depresja jest z bardzo wysokim kortyzolem (dzis zobaczymy badanie) to ewidentnie ona hamuje przysadke do wysylania sygnałow do produkcji testo. W gre wchodza jeszcze guzki przysadki czy nadnerczy i je tez trzeba wykluczyc, bo one czesto zaburzaja produkcje hormonow, albo organizm jest po prostu zajchany i wtedy tez produkuje nadmiar kortyzolu zeby przetrwac i odcina inne hormony (np testo). Narazie to gdybanie, ale zobaczymy

Zmieniony przez - kris4real w dniu 2018-05-24 09:30:33
Wysłana -
Dobry endo Cie poprowadzi i szukanie samemu może spowodować nieprawidłową interpretacje co ma prawie zawsze zresztą miejsce, umówić już bym się umówił bo i większym mieście pewnie będzie trzeba trochę poczekać (szczególnie na dobrego) co jest generalnie związane z małą ilością tej specjalizacji.
Wysłana -
Ja współpracowałem z endokrynologiem online, który ma na znanylekarz.pl 5/5 gwiazdek i był spoko. Dla niektórych może się to dziwne wydawać, ale przecież w przypadku hormonów i tak liczą się w zasadzie tylko wyniki badań krwi. Zawsze jak miałem do niego pytanie, to odpowiadał, a napastowałem go nimi. Receptę mi wysłał. I 2-3 razy, co się z nim nie zgadzałem, to potem się okazało, że miał rację. Już nie mówię o cenie - zapłaciłem tylko raz 80 zł za nawiązanie kontaktu, a potem jeszcze raz, ale to już sam z siebie, bo on nie prosił. Także tanio. Ale nie wiem, czy poradziłby sobie ze skomplikowanym przypadkiem, bo mój był dość książkowy. Spróbowałem online, bo uznałem, że za taką kasę, gdzie normalnie konstultacja 150 zł, 5 minut i do widzenia, to warto i się o dziwo nie przejechałem na tym.

Zmieniony przez - xorton w dniu 5/24/2018 1:51:17 PM
Wysłana -
Trochę dziwne (zarówno forma jak i stawka) o ile pierwsze akurat w przypadku tej specjalistyczne jest do ogarnięcia tak drugie osobiście dla mnie bardzo dziwne.
Wysłana -
BPL-G
Trochę dziwne (zarówno forma jak i stawka) o ile pierwsze akurat w przypadku tej specjalistyczne jest do ogarnięcia tak drugie osobiście dla mnie bardzo dziwne.
Dobrze zrozumiałem, że dziwne, iż stawka taka mała? Może po prostu chce zachęcić ludzi tak jak mnie do konsultacji online, bo mu to malo czasu zajmuje. Może niewiele osób by się zdecydowało, gdyby kosztowała więcej.
Wysłana -
Kwestia że bardzo niska wycena jak na takie świadczenia i z taką jeszcze nigdy się nie spotkałem, być może tak jak piszesz chciał zachęcić do online co przy rynkowych stawkach mogłoby nie budzić zainteresowania.
Strona 10 z 10
Dodaj odpowiedź