SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

OSTROWIA a ZDROWIE ????

Wysłana -
Witam. Mam pytanko czy to mozliwe. Odzywialem sie caly czas w diete uboga bardzo w białko dokładnie produkty ubogie w białko. Zakupilem ostrowie i jem ja i powiem wam ze odeszły mi lęki które miałem, w nocy moge normalnie spac tzn niie pudze sie itp a jak sie budze to wyspany. Czy to mozliwe zeby białko az tak pomoglo??? Wszystko sie zmienilo od koad zaczolem jesc białko akurat OSTROWIE. Czy to tez mozliwe ze mialem w diecie za malo bialka i mialem stany lekowe itp i nie przespane noce i jeszcze kilka rzeczy???? Pozdrawiam

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Czy to tez mozliwe ze mialem w diecie za malo bialka

byc moze ze tak ,ja zabardzo nieznam sie bo niejest lekarzem :-]
Wysłana -
białko jest potrzebne a ciebie go widocznie brakowało
Wysłana -
uzdrawiajaca OSTROWIA huehue
Wysłana -
efekt placebo, ale działa.
Wysłana -
Jaki efekt placebo? jaka uzdrowiajaca OStrowia? Glupoty gadacie jak dzieci male !!! Poprostu czuje sie lepiej a nie wiem dlaczego. Widocznie brakowalo mi białka w diecie i tyle.
Wysłana -
czyli sam dobrze wiesz a temat zalozyles po to zeby sie pochwalic?
Wysłana -
jesteś cudowny; wypij ostrowię i idź spać.
Wysłana -
Ja mam problemy z zdrowiem a zauwazylem ze jak spozywam wiecej bialka to jest duza poprawa. Dlatego chcialem sie zaytac czy to moze byc mialem zabyt malo bialka czy poprostu zbieg okolicznosci. ale widze ze odpowiadac z humorem jak dla was to smieszne. Macie fajnie ze nie macie problemow ze zzdrowiem.,
Wysłana -
cudowna ostrowia dobre heh pewnie tak jak mówisz miałeś braki teraz nie masz i sie lepiej czujesz (może zrób jakieś uzdrowisko w tej Ostrowi):D
Wysłana -
to fajno miałes diete bez białka????
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź