SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OSTRA JAZDA!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WITAM ALL LATO SIE ZBLIZA WIECTRZA COS Z SOBA ZACZAC ROBIC PLANUJE OSTRY CYKL MASOWO RZEZBIACY:)MYSLE NAD OMKA , T.PROPIONICUM.ANAPOLON , PRIMABOLAN, WINO , CLEN, PROVIRON, CLOMID, PREGNYL , NOLVADEX!!!MYSLE O TAKICH DAWKACH:

OMA - 30 AMP
T PRIOPIONICUM 55 AMP
ANAOPLON - 80 TAB
PRIMA - 28 AMP
WINO - 42 AMP
CLEN - 200 TAB
PROVIRON , PREGNYL , CLOMID PO PACZCE

CO O TYM SADZICIE????CHCE ZROBIC TEN CYKL NA OKOLO 16 TYGODNI NAJPIERW POJADE OMKE Z ANAPOLONEM POTEM PRZEJDE NA PRIME I T PROP. A PO JAKIS 2-3 TYG MYSLE DO TEJ PRIMY I T.PROP DOZUCIC WINO , OTEM POJECHAC JESZCE Z 4-5 TYGODNI SAME WINO Z CLENEM I JUZ ZACZAC SIE PRZY TYM ODBLOKOWYWAC!!! CO O TYM SADZICIE ????

JESTEM WIELKI A O TO WLASNIE CHODZI!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MA BYC ANAPOLON :)

JESTEM WIELKI A O TO WLASNIE CHODZI!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Ja Ci powiem tyle : mysl co robisz a nie rob co myslisz.
Widze ze nalezysz do osob ktore uwazaja ze czym wiecej tym lepiej.Polowa tego (albo i wiecej) co wezmiesz nawet nie zostanie wykorzystana przez twoj organizm,a tylko moze Ci powaznie,naprawde powaznie zaszkodzic,zwlaszcza 80 tab.(!!!) Anapolonu,a z 30 amp.Omena to juz mnie rozwaliles.Z tego da sie zrobic 3 naprawde mocne cykle,nie sklamie jesli Ci powiem ze takiego cyklu mozna nie przezyc...chociaz wlasciwie widzialem juz powazniejsze cykle na ludziach .Ktory to Twoj cykl ? Wszystkiego conajmniej o 2\3 za duzo,po co tyle chcesz tego ladowac ? Wylysiejes,**** ci w wieku 25 lat nie bedzie stawal i co ? I koniec mlodosci i zabawy.

"BYŁY KAPITAN KOMANDO FOKI I OBECNY GROMU K.C. RAYBACK"
-----<<<<<<<< >>>>>>>>-----

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2740
30 omki na cykl buuuuaaaahhhh- z wariatam nie gadam. przezyjesz ale bzykaj "świnki" ile sie da (jak dlugo sie da))
A na powaznie to po rocznej przerwie w treningu zrobilem w 4 miesiace z 24 propinicium i 200 metki 2 cykle - 10 kg suchej masy i 55kg siły na ławce (do 175kg)przy wadze 80 kg.
Mam nadzieje ze nigdy nie zablokuje sie az tak aby walic TAKIE DAWKI jak ty )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10613
Zbylon jak to jes? wazysz 75-80kg-wyciskasz na klatke 175kg,na barki 65 w seri,martwy ciąg 120 w seri,jakos to nieproporcjonalnie,ty chyba wyglądasz jak Papaj,mozesz to wytłumaczyć bo dla mnie marwy powinien przy twoim wyciskaniu wynosić 180 kg,a barki 110 w serii.

Stary Koń

radek

stary koń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Zbysiu czy Ty czasem z Moreny niejesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kur.. a na kuracji to 10 kilo to ja w 2 tygodnie robie a ty w 4 michy co za cieć!!!!

JESTEM WIELKI A O TO WLASNIE CHODZI!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
I jest to dla Ciebie powod do dumy ze w 2 tygodnie 10 kilo robisz ? Walac pewnie 2 omeny dziennie nie ma co sie dziwic.

"BYŁY KAPITAN KOMANDO FOKI I OBECNY GROMU K.C. RAYBACK"
-----<<<<<<<< >>>>>>>>-----

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PEWNIE ZE JEST!!!BO TO 1/5 TWOJEJ WAGI !!!A CO DO OMY DO IGDY NIE BIORY OMY CZESCIEJ NIZ 5 DNI I NIE WALE WIECEJ NIZ 4 STRZALY CZLI 1000 MG !!!!WIEC NIE PIER...

JESTEM WIELKI A O TO WLASNIE CHODZI!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
nie ma sie co denerwować. ja bym z tego zestawienia wyrzucił zdecydowanie anapolon bo jest jednym z najbardziej toksycznych. co do dawek i reszty składu to chyba trochę przesadziłeś.poza tym po cholerę chcesz brać propionat skoro w 1 ampułce omnadrenu 250 jest i tak 30 mg propionianu testosteronu? moim zdaniem dużo ryzykujesz tym cyklem. 3- maj się.

NIE MA ZABAWY BEZ OPRAWY!

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Heheh skoro liczy sie dla ciebie tylko ogolna waga ciala to nie mamy o czym rozmawiac.Jestes jednym z tych cwaniaczkow ktorzy jakby mogli wazyliby 200 kg i chca sie wybuzowac w kilka tygodni na maxa,nie zwracajac przy tym uwagi na wyglad,jakosc,gestosc,twardosc i rzezbe miesni (co widac na zdjeciu).Ja odrozniam w przeciwienstwie do Ciebie takie pojecia jak 10 kg wagi i 10 kg miesni.Te twoje 10 kilo to moze z 4 kilo miesni,albo i tego nie,reszta woda i tluszcz.4 omeny na tydzien to juz tez sporo,nie jestes jeszcze az tak wielki zeby walic takie dawki,a z Anapolonem daj sobie spokoj,toc to najgorsze gowno,spuchniesz jak swinia,jeszcze w polaczeniu z omenem to Cie po******li zobaczysz.Widze ze jestes nalogowcem,a tacy zle i wczesnie zazwyczaj koncza.

"BYŁY KAPITAN KOMANDO FOKI I OBECNY GROMU K.C. RAYBACK"
-----<<<<<<<< >>>>>>>>-----

Pozdrawiam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie cyklu!

Następny temat

SUPERANABOLON NIE PODRABIAJĄ!!!

WHEY premium