SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OSK sierpień 3 Zadanie-Konkurs łydek

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Sierpień szybko mija-pora na dalsze zadania konkursowe z serii OSK :)

Zadanie proste,można je wszędzie wykonać,a może się ktoś skusi by wystartować ze swoimi łydkami , w rzeczywistym konkursie na Świeradowcu?

Prezentujemy swoje łydki w trzech pozach-jak na załączonym zdjęciu Dawida Damasika (nie stresujcie się tym zdjęciem-Dawid to światowa czołowka tej grupy mieśni)


Wrzucamy też tak samo zblokowane zdjęcie i też w takim ujęciu aparatem

Termin -od dziś do 15 sierpnia 2017.

Liczy się uczestnictwo,jako wejście do puli osób biorących udział w losowaniu nagród + dodatkowo-nagroda dla posiadacza najlepiej rozwiniętych,ukształtowanych i wyrzeźbionych łydek


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12116 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130926
fanslaska
MAceek, tyle ćwiczyć, żeby jaja pod kolanami wyrosły?




Fan , w skojarzeniach nikt Cię nie przebije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627404
Ale mnie kusi dać łydki Młodego zamiast moich! Od czego w końcu Photoshop:)
czyli przodem, bokiem i tyłem - zawsze na palcach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12116 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130926
Paatik
Ale mnie kusi dać łydki Młodego zamiast moich! Od czego w końcu Photoshop:)
czyli przodem, bokiem i tyłem - zawsze na palcach...
Młody też może
Ale Ty też musisz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Paatik - byłabyś zdolna do czegoś takiego?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627404
Zdolna do Photoshopa? Nie, za głupia jestem ale kolega grafik co obok w pracy siedzi owszem...
Zdolna do oszustwa? To już zależy od nagrody. Za nowe leginsy - może, za proch nie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12116 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130926
Paatik
Zdolna do Photoshopa? Nie, za głupia jestem ale kolega grafik co obok w pracy siedzi owszem...
Zdolna do oszustwa? To już zależy od nagrody. Za nowe leginsy - może, za proch nie:)
Nie ma to jak szczerość
A te leginsy to jakie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12116 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130926
Wyszło jak wyszło

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627404
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12116 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130926
Paatik
Naoliwkował Pan je, ze tak błyszczą??:)
Było to po treningu. Skóra nabiera połysku od chemii, która wychodzi na mnie z potem. Chemia jest w prochu białkowym. Czekam na chłodniejsze dni aby się tak nie pocić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Ojan-aparat na wysokości kolan to max a Ty masz o wiele wyżej-wtedy łydki nie bardzo się prezentują przy krótkiej ogniskowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i moje owłosione nogi

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSK sierpień 2 Zadanie -stanie na przedramionach

Następny temat

OSK sierpień 4 Zadanie - pompki z klaśnieciem

WHEY premium