SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OSK Specjalne zadanie sierpień - Wyciskopodrzut

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13272
Witam, na początek przepraszam że tyle musieliście czekać ale już mamy nowe zadanie specjalne na sierpień, populane ćwiczenie w dyscyplinie podnoszenia ciężarów o zacnej nazwie - Wyciskopodrzut

Zasady konkrusu wyjaśniam na filmie a nawet dwóch:

1. Dobieramy ciężar 50% masy ciała

2. Wyciskpodrzucamy jak najwięcej razy w czasie 30 sekund

3. Zabrania się opuszczać na ugięte nogi po czym nie prostując nóg odrazu przechodzi się do wyciskania (wszystko pokazane na drugim filmie) można opuścić na ugięte ale przed wyjściem do góry najpierw je prostujemy aby później wykonąc zejście i wyjście!

4. Konkurs trwa do końca sierpnia

5. Starajcie się nagrywać swoje próby od przodu tak aby widoczne było całe ciało a szczególnie obydwie ręce!

Film1: Konkurs Wyciskopodrzut

Film2: Poprawne wykonanie



Zmieniony przez - MvF16 w dniu 2017-08-05 22:09:42

Zmieniony przez - masti w dniu 2017-08-05 22:47:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żebyś wiedział Masti Dlatego ciekaw byłem wyników. Miałem tą przewagę, że u mnie sztanga była lżejsza ale i tak ponad 50% mojej wagi na chwilę obecną. Wynik jednym słowem wyrównany choć mogli pocisnąć więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Marek -dzięki-świetne ćwiczenie konkursowe i świetnie wszystko wytłumaczone.

Teraz tylko brac się za trenowanie i wrzucać swoje próby.

Pewnie ojan ,jak zwykle będzie pierwszy?

Ja jutro rano przetestuję ale będę miał kłopot z trzymaniem sztangi na barkach :)

I z wyprostem ramion niestety .:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13272
masti
Marek -dzięki-świetne ćwiczenie konkursowe i świetnie wszystko wytłumaczone.

Teraz tylko brac się za trenowanie i wrzucać swoje próby.

Pewnie ojan ,jak zwykle będzie pierwszy?

Ja jutro rano przetestuję ale będę miał kłopot z trzymaniem sztangi na barkach :)

I z wyprostem ramion niestety .:)


Jak Ktoś ma tzw niedoprosty to wiadomo że nikt nie będzie wymagał aby nagle wyprostował łokcie :) także to wiemy i to nie jest problem bo widać kiedy jest do końca a kiedy za mało wyciśnięta nad głowę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
Nie będę pierwszy
Mam wątpliwości odnośnie wykonania. Opis mówi, że nie wolno opuszczać na ugięte nogi a wydaje mi się, że oba filmiki demonstracyjne pokazują opuszczanie na ugięte nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13272
ojan
Nie będę pierwszy
Mam wątpliwości odnośnie wykonania. Opis mówi, że nie wolno opuszczać na ugięte nogi a wydaje mi się, że oba filmiki demonstracyjne pokazują opuszczanie na ugięte nogi.



Źle Pan zrozumiał proszę słuchać wyraźnie i dobrze obejrzeć chodzi o to żeby nie wycisckać sprężynując, można opuścić na ugięte ale z ugiętych nie wychodzimy odrazu do góry tylko najpierw prostujemy - proszę dokładnie zobaczyć raz jeszcze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
MvF16

3. Zabrania się opuszczać na ugięte nogi po czym nie prostując nóg odrazu przechodzi się do wyciskania (wszystko pokazane na drugim filmie)




Zmieniony przez - MvF16 w dniu 2017-08-05 22:09:42

panJan ma racje ! zmyla w opisie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13272
już nie mogę edytować masti mnie pozbawił tej możliwości :) heh

całe zdanie przeczytajcie wtedy ma sens :)


Zmieniony przez - MvF16 w dniu 2017-08-05 22:48:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Już zmieniłem-.
Jak macie jakieś pytania do Marka -śmiało pytać ,póki jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
czyli amortyzujemy ugieciem , wyprost,zejscie i wyciskopodrzut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13272
KEBUL74

czyli amortyzujemy ugieciem , wyprost,zejscie i wyciskopodrzut


tak może być jak najbardziej amortyzujemy ale jak komuś wygodnie nie trzeba tego robić można opuścić na proste również ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W Z O R EK DT..sezon 2017

Następny temat

OSK sierpień 1 Zadanie :Mostek

WHEY premium