SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OSK 8 Zadanie -waga przodem w zwisie na drążku

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Kolejne zadanie,które warto potrenować,wrzucić w swój plan celów do realizacji -itp.

Po prostu jest to niesamowite uczucie,jak uda się coś z zadań konkursowych zrobić-jak nie teraz to później.

Na tym polega progres treningowy,siłowy,podnoszenie sprawności ogólnej.

Zawsze się to przyda.

Ćwiczenie wyglądające na proste,szczególnie ,gdy je robi ktoś,kto to potrafi zrobić
np Maceek
O Drazekm i Jezoo nawet nie wspominam,bo pewnie na co dzień to robią w przerwach na reklamę :):





Mysłę ,że śmiało możecie się go spytać ,jak doszedł do tej umiejętności i na co zwrócić uwagę.


W pewnym sensie jest to ćw analogiczne do treningu na kółku-więc zapraszam kółkowców :)

Jako ,że angażuje mieśnie podobnie jak planki-zapraszam plankowców :) a jest ich tu - myślę : 100 % :)


Także wszelkich atletów,ceniących ćwiczenia wielostawowe a olewających sylwetkę - mogą się sprawdzić,czy wszystkie stawy już przećwiczyli wystarczająco :)

I wiadomo - panie-macie tu fory ze względu na niską wagę i niewielkie sylwetki w porównaniu do pakerów .


Jeszcze filmik oświatowy







8 Zadanie-zrobić wagę przodem i wytrzymać 5 sekund

Termin -od dziś czyli 25 lipiec do 30 lipiec 2017.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Tu wrzuciłem zdjęcie,bo nie miałem właczonej akurat kamery ale na innym filmie jest Maceek jak to robi dwa ,trzy razy-alejuż dokładnie ie pamietam z którego programu-ale u Słodkiewicza to było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masti, ja od czterech lat nie oglądam telewizji bo mi układ nerwowy siada Ale nie powiem w przerwach między posiłkami lubię pokombinować na drążku. Teraz próbuję utrzymać flagę ale waga też się pojawia. Prorok cy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mozna i robic w przerwie w pracy i nawet nie potrzeba drazka


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drazekm byle tylko szef nie widział filmiku, no chyba, że masz ubezpieczenie na pracę na wysokościach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
No to teraz temat będzie zasypany wagami z przodu :)

Bo widać,patrząc na film z drazekm,jakie to dziecinnie proste :)




Zmieniony przez - masti w dniu 2017-07-25 18:40:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dzieki Lukasz,to byla druga krotsza proba,ale w pierwszej bylem jakis zgiety wiec nie nadawala sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Drazekm chyba będziesz sam w tym zadaniu. Doopa za ciężka. Jeszcze 10 kg temu robiłem a teraz to mogę powspominać Mam jeszcze jeden pomysł bo nikt nie powiedział, że to musi być drążek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Cos za ccs,ja za to przy wadze 60 nie dam rady rwania z 40 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ja się nie poddam. Będę kombinował do końca. Może zmiana uchwytu przesunie środek ciężkości i się uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Panie,panowie-ale też można wrzucać nieudane próby-będzie wiadomo,że się staracie .

Warto obejrzeć film otym ćwiczeniu-działa na większość mięsni do tego końcowa izometria-bardzo szybko wzmacnia mięśnie,które przy innych ćwiczeniach niewiele mają do roboty.
Warto próbować i się nie zniechęcać,nie od razu Kraków zbudowano .




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSK 7 Zadanie- scyzoryk

Następny temat

OSK 9 - przysiad narciarski

WHEY premium