SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OSK 10 Zadanie -waga przodem na łokciach

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Proste ćwiczenie,na pierwszy rzut oka-rozwijający i sprawdzający mieśnie całego ciała oraz ich koordynację

-wystarczy w tej pozycji wytrzymać 5 sekund

-dla ułatwienia i oszczędności naadgarstków-można to zrobić na gryfie,na jakiejś krawędzi,barierce itp.


Film oświatowo treningowy :)







Termin -od dziś do końca miesiąca-więc czasu dużo




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130865
Dlaczego 5 sekund?
A może 2 sekundy wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tutaj będzie znowu problem. Nie mogę wcisnąć łokci pod siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130865
jezoo
Tutaj będzie znowu problem. Nie mogę wcisnąć łokci pod siebie
Nie żartuj! Nie możesz być mniej mobilny niż ja! Palce dłoni skieruj w tył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie żartuję. Dzisiaj próbowałem po treningu klatki i nie dałem rady utrzymać łokci pod sobą. Już prędzej utrzymałem się bez podparcia. Później spróbuję jak pompa zejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Pewnie czytaliście o nowych zasadach,które umożliwiają walkę o nagrody mimo nie zaliczenia zadania konkursowego?

Nie??
To poczytajcie w temacie głównym i wrzucać swoje próby-czasu już mało



Ojan-mógłbyś cytat swojej wypowiedzi o łatwości tych zadań wrzucić w każdy konkurs w pierwszym poście -na grubo i na czerwono?

Bardzo mnie się to podobało :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytałem jak tylko wrzuciłeś post :) Jutro wrzucę swoja próbę, no chyba, że dzisiaj mi wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Pewnie czytaliście o nowych zasadach,które umożliwiają walkę o nagrody mimo nie zaliczenia zadania konkursowego


Rozmiem zachecasz.ludzi tylko jak ta nowa propozycja ma sie do tych ktorzy juz wrzucili swoje prawidlowe proby,czy nie beda w takim przypadku poszkodowani ?


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-07-26 22:44:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130865
drazekm
masti
Pewnie czytaliście o nowych zasadach,które umożliwiają walkę o nagrody mimo nie zaliczenia zadania konkursowego

Rozmiem zachecasz.ludzi tylko jak ta nowa propozycja ma sie do tych ktorzy juz wrzucili swoje prawidlowe proby,czy nie beda w takim przypadku poszkodowani ?
Na pewno nikt nie będzie pokrzywdzony.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



Pompa zeszła to i łokcie się trochę wcisneły :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSK 9 - przysiad narciarski

Następny temat

Dziś święto : Dzień Kultu Masy Mięśniowej

WHEY premium