sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Galeria Zdjęć

Dodaj odpowiedź

OSAMA

Wysłana -
Zalany a raczej spasiony jestes maksymalnie brzuch jakbys nic nie robił tylko pił piwo. Bierz się za siebie aeroby na mks siłka biegienie pływanie
Wysłana -
Na wczesniejszych fotach bardzo dobrze to wygladalo, ale TERAZ to doyebales grubo Chyba bardzo rozrywkowo bylo
Bierz sie teraz ostro za siebie i do przodu, bedzie dobrze.
Wysłana -
troche nie rozumiem...nie chcailo ci sie trenowac? zazwyczaj trening staje sie nalogiem po kilku miesiacach, ja nie wyobrazam sobie zycia bez treningu i chyba wiekszosc tez stad troche mnie dziwi ze facet ktory wygladal lepiej niz ok tak sie zapuscil
Wysłana -
Masakryczna zmiana. To pokazuje dobitnie, że to, jak wyglądamy zależy w przeważającej mierze od nas, a nie od tak popularnego pieprzenia o genetyce.
Wysłana -
Witam
Garstka informacji od 4 tyg jestem na typowo redukcyjnej diecie opieram sie w niej na białku z miesa kurczaka 1 kg zamiennie z jajami 30 szt czasami rybach (śledz) 150-220g B , 150-250g ww węgle to głownie wafle ryżowe 50-90g tł. oliwa z oliwek, żółtka jaj, tran . W tej chwili waże 111-113 kg liczę ze w ciągu tygodnia zejdzie jeszcze 3-4 kg a póżniej zacznie sie prawdziwa redukcja . Trenuje 4 razy w tyg po każdym treningu do 40 min kardio .Z supli stosuje tylko L-Glutamine (nawet 50 gr). Jeszcze w tym roku postaram sie zrobic pierwszy od marca-kwietnia??! trening nóg , szkonczyłem w tedy na 220x5 jestem ciekawy co mi z tego jeszcze zostało poza roztępami.
Wysłana -
Ashardon - 1973 r. Lalond określił ze styl życia (53 proc.) ma największy wpływ na zdrowie człowieka a cała reszta ma juz nie wielkie znaczenie .

Zmieniony przez - OSAMA09 w dniu 2013-12-19 00:04:19
Wysłana -
Witam
Po paroletniej przerwie z epizodami typu darmowy karnet wznawiam treningi o to 4 miesięczny efekt. Waga ponad 115 Kg

Zmieniony przez - OSAMA09 w dniu 2017-04-11 11:48:19
Wysłana -
No brzuch psuje efekt i o redukcje az sie prosi
Wysłana -
jest kawał masy , teraz tnij
Strona 8 z 8
Dodaj odpowiedź