SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8924829

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 119384
Siemanko, git ten nexium?

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Git malina bij "na zdrowie" :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 563
Witam co myślicie o tej firmie? Czy ktoś miał z tym do czynnienia?



Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-04-22 23:08:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
pajaczeq
ziki2000
Kolor nie ma wplywu na to czy dobry towar ! i nie jeden juz pisal ze cyber jest przereklamowany ;)


Pisałem to do poprzedniego postu po prostu wysłaliśmy w tym samym czasie oczywiście że kolor nie ma znaczenia :D a co kto w dupe wbija mnie już wali nie chce mi się czasami już pisać :D dla mnie cyber jest numerem jeden. Standardowy zjadacz chleba który wbijał różne laby a nie bił np trenu e czy a cybera w krótkim czasie zmienia zdanie co do trenu i stosowanych dawek :D Np na trenie e genamedu mogłem bić 800 mg tygodniowo bez problemu a na 600 cybera myślałem żę umrę :D to samo tyczy się testów wyniki na t400 cybera przy dawce 800 mg tygodniowo test całkowity 10 razy górna norma :D orale to samo najlepsza meta i wino jakie w życiu jadłem tura to samo. Przy cyberze ludzi zabija cena bo każdy chce zrobić wszystko jak najtaniej. Nie raz treny wychodzą nawet dwa razy drożej niż konkurencja. Ale uwierz mi że tego nie trzeba reklamować zapytaj znajomego dilla sam Ci powie że z tym labem jest tak że jak weźmiesz za 30 k to zaraz tego nie ma i jest sprzedane a jakiegoś gówna weźmiesz za 5 i wozisz się z tym rok i hajs zamrożony bo musisz to wciskać ludziom na siłę :)


Spoko sam bym Cybera przetestowal ale nie wyrobilem sie poki bylo dostępne a teraz brak dojscia :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
Bilem niedawno Susta, cenowo bardzo dobrze z dzialaniem też,badania wrzucałem,przy treściach uważam że nexium to dobry wybór, nie ma co przepłacać z anabolikami nir wiem bo nic z tego nie biłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 263
Witam
Mam kilka rzeczy z Aplhy od jednego typa a jeden kod wchodzi drugi nie np enen i meta ok. A wino juz nie. Mam tez mete z shree i tez kod nie wszedł.
Zastanawia mnie tez to plastikowe opakowanie od enana teraz mam tak jak by pudełko i wieczko nie wiem czy wczesniej nie miałem podobnego ale nie było wieczka tylko wsuwany plastik.















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 263
i jeszcze tu




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a dobra nie doczytałem


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2017-04-23 16:28:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11715
Trafiłem dwa lata temu na wały alphy i Shree raz kody wchodziły raz nie ale towar zawsze działał raz mocniej raz słabiej ale działał, tak samo u ciebie to ze kod nie wszedł nie jest wyznacznikiem tego ze nic tam nie siedzi bij to się dowiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 161 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3809
Ja biłem hcg z shree kod nie wszedł, a hcg działało. Wiec kod to nie do końca wyznacznik ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium