SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OPOLE SPORT FAIR - 31.05-1.06.2014

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120900
Rozbudowany program wydarzeń towarzyszących Opole Sport Fair.

Wydarzenia towarzyszące

Sobota 31.05.2014 r.
Scena
9.30- 10.30 Oficjalne otwarcie targów Opole Sport Fair
11.00-14.00 FitLife Szara Willa (powierzchnia przed sceną zajęcia otwarte)
• Zumba czyli fuzja tańca i fitnessu, gorące latynoskie rytmy i świetna zabawa dla wszystkich!
• Ogólnorozwojowe ćwiczenia dzieci z rodzicami „Poćwicz z Mamą, Poćwicz z Tatą”
• Zumba czyli fuzja tańca i fitnessu, gorące latynoskie rytmy i świetna zabawa dla wszystkich!
14.00 Prezentacja produktów Bungypump, Pro-x Walker - Pro-walk
14.15 Prezentacja i pokaz Aggressive Inline Skating (jazda agresywna na rolkach)
15.00 Prezentacja i pokaz BMX
16.00 Prezentacja i pokaz Skateboarding
16.45 Prezentacja i pokaz Le parkour
17.20 Pokaz Street Workout

Sala konferencyjna 1+2
11.00 Wykład Bezpieczne odchudzanie czas 90 min- wykład poprowadzi Pan Kacper Zastawniak Firma TREC NUTRITION
13.00 Dieta niskowęglowodanowa jako sposób na plażową sylwetkę czas 40 min-wykład poprowadzi Tadeusz Sowiński Specjalista z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie
14.00 Nowa jakość w suplementacji sportowej-Hydrolizat Białka Drobiowego czas 40 min wykład poprowadzi Dr Paweł Przychodzień
15.00 Odchudzanie wg płci czas 40 min – wykład poprowadzi Bartłomiej Mateńka Instruktor kulturystyki, Trener personalny i Menedżer sportu.
16.00 Sport & Biznes czas 45 min wykład prowadzi Jerzy Brzęczek były reprezentant Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej

Aktywności i prezentacje na stoiskach
STREFA FIGHT sztuki walki- Stoisko Olimp

9:00 trening Cross Fit by „Sylwia“
10:00 Pokaz Opolski Klub Karate Kyokushin
11:00 trening Karate by „Jamaki”
11:30 Cross Fit express – konkursy
12:00 Pokaz Capoeira
12:30 Motocross by „Qurak”
14:00 Pokaz Opolski Klub Karate Kyokushin
15:00 trening Karate by „Jamaki”
16:00 trening Cross Fit by „Sylwia“
16:30 Cross Fit express – konkurs
Badanie wydolności beztlenowej - maksymalny test ergometryczny na cykloergometrze MONARK - WINGATE TEST godz. 10.00-12.00 – stoisko Politechnika Opolska prowadzący dr hab. Rafał Tataruch
Biodex Balance System SD urządzenie służące do oceny oraz treningu równowagi – stoisko Politechnika Opolska prowadzący mgr Wojciech Stefaniak
14h Zawody Wyciskanie Sztangi - Laszlo Meszaros – Stoisko Scitec Nutrition (scena mała Scitec Nutrition)
Spróbuj swoich sił w Maswreslingu udział dla kobiet i mężczyzn- stoisko Activlab prowadzący Robert Nemś (Strongman)
Zawody Crossfit. Street Workout – stoisko Trec teren zewnętrzny
EveryBoard Festival z Karpacza
Mountainboard- “poducha” o wymiarach 10m na 15m,
- pokazy: skoków na “poduchę”
- przyjazd 4-5 zawodników w tym mistrz i drugi wicemistrz świata juniorów z 2013r.
Skimboard- basen o wymiarach 30m na 3m napełniany wodą, możliwość nauki na desce przez widzów
Motorboard- deska z silnikiem, pokazy teren zewnętrzny
Freeboard- deska z sześcioma kółkami, pokazy teren zewnętrzny
Balansboard - deska na rolce


Niedziela 01.06.2014 r.

Scena
09.40 Wręczenie nagród na najciekawsze stoisko Opole Sport Fair
10.00 Prezentacja Motocross
10.30 Prezentacja EveryBoard Festival
11.00 Prezentacja MTB mountain terrain bike
11.30 Prezentacja Downhill
12.00 Prezentacja Bouldering (rodzaj wspinaczki)
12.30 Prezentacja Snowboard
13.00 Zawody Fitness Authority Challenge - Opole 2014!! pod patronatem PZKFiTS,
• Kulturystyka klasyczna open
• Kulturystyka do 90 kg
• Kulturystyka powyżej 90 kg
• Bikini fitness kobiet open
• „Pierwszy krok” - Kulturystka wszechwag dla debiutantów
16.30 Koncert SOBOTA!!!

Sala konferencyjna 1+2
11.00 Fakty i mity na temat zdrowego odżywiania czas 40 min- wykład poprowadzi Tadeusz Sowiński Specjalista z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie
12.00 Kwasy omega3 w diecie sportowców czas 45 min-wykład poprowadzi Maciej Piskorek Firma Golden Drop
13.00 Bądź na diecie co drugi dzień i chudnij czas 40 min wykład poprowadzi Tadeusz Sowiński Specjalista z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie
14.00 Rehabilitacja w treningu sportowym czas 90 min – wykład poprowadzi Piotr Bursiewicz
16.00 Środki Unijne i konsulting w branży rekreacyjno-sportowej czas 45 min wykład poprowadzi Joanna Juszczyńska

Aktywności i prezentacje na stoiskach
STREFA FIGHT –sztuki walki MMA, spotkanie z Legendą Mariuszem Pudzianowskim- Stoisko Olimp
-Stoisko Olimp
10:00 Pokaz taekwondo
11:00 trening MMA by „Pudzian”
12:00 zawody siłowe – sędzia Mariusz Pudzianowski
12:30 sesja foto z „Pudzianem”
13:00 degustacje
14:00 Motocross by „Qurak”
15:00 trening Cross Fit by „Sylwia“
15:30 Cross Fit express – konkurs
16:00 Pokaz Karate Opolski Klub Karate Kyokushin
16:30 trening Karate by „Jamaki”
17:00 Zawody i losowanie nagród!
Rejestracja obrazu przy użyciu synchronizatora i oprogramowania Norpix SreamPix 5 -to kompletny system służący do analizy ruchu zarówno 2D jak i 3D oraz Zestaw do rejestracji i analizy EMG i sygnału z czujników biomechanicznych Noraxon DTS - stoisko Politechnika Opolska prowadzący dr Monika Błaszczyszyn
Zawody wyciskania sztangi z obciążeniem na ilość powtórzeń, zawody poprowadzi aktualny brązowy medalista Mistrzostw Świata Juniorów w trójboku siłowym Kamil Jarota - Stoisko Scitec Nutrition (scena mała Scitec Nutrition)
Spróbuj swoich sił w Maswreslingu udział dla kobiet i mężczyzn- stoisko Activlab prowadzący Robert Nemś (Strongman)
Zawody Crossfit. Street Workout – stoisko Trec – tereny zewnętrzne.
EveryBoard Festival z Karpacza
Mountainboard- “poducha” o wymiarach 10m na 15m,
- pokazy: skoków na “poduchę”
- przyjazd 4-5 zawodników w tym mistrz i drugi wicemistrz świata juniorów z 2013r.
Skimboard- basen o wymiarach 30m na 3m napełniany wodą, możliwość nauki na desce przez widzów
Motorboard- deska z silnikiem, pokazy teren zewnętrzny
Freeboard- deska z sześcioma kółkami, pokazy teren zewnętrzny
Balansboard - deska na rolce
Nightskating czyli wieczorny przejazd rolkarzy ulicami miasta rozpoczynamy wieczorną jazdę na rolkach po ulicach Opola! Start i meta parking Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu rozpoczęcie godz. 17.00 teren zewnętrzny.


























Zmieniony przez - gokuson w dniu 2014-05-21 07:44:27

Zmieniony przez - Bull w dniu 2014-05-23 14:11:25

Zmieniony przez - Banan w dniu 2014-05-27 11:00:48

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
W Listopadzie to już mogę wystartować w Grubej Sylwetce ale, że do Wawki mam blisko nie może mnie tam zabraknąć

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14404
Pierwszy raz taka impreza czy były wcześniejsze edycje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
Pierwsza ale budujemy super wydarzenie. Możliwe, że będzie to mega spotkanie wielu dyscyplin i zawodników ( zawody) oraz kibiców SFD. Staramy się by były to zawody kulturystyczne, crossfit, wyciskanie i inne konkurencje, także wykłady i free szkolenia w jednym. Oraz największe rabaty na zakup suplii, tylko jednego dnia i w jednym miejscu.

Zmieniony przez - Bull w dniu 2014-04-16 08:51:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5600
Mam blisko, na pewno podjadę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ojoj się zapowiada super pozytywnie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
Coach Ozimek
Mam blisko, na pewno podjadę



to tym razem dłużej pogadamy

może duże zawody tam zrobimy WWS, to już mamy prowadzącego

Także minimum 30 moderatorów SFD zapewne spędzi tam te 2-3 dni


Zmieniony przez - Bull w dniu 2014-03-28 07:49:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
W końcu coś się dzieje u mnie w mieście :)
Jestem ciekawa tej imprezy, czekam na więcej info :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
Pomyśl też co z nami możesz zrobić przy okazji tej imprezy, jakiś pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Bull
Pomyśl też co z nami możesz zrobić przy okazji tej imprezy, jakiś pomysł?


Więc... mam małe znajomości w AZS PO Opole ( Akademicki Związek Sportowy) mogę coś szepnąć na temat organizowanej imprezy, czy nie chcieliby się na niej zareklamować/promować.

Zawodników kulturystyki to żadnego nie znam osobiście... choć z forum tylko kojarzę Damian_619 - Damian Świtała, który jest spod Opola i startował w MP. Wiem też o Jarku Ogonowskim (brązowy medalista mistrzostw Polski w kulturystyce klasycznej).

Mam również kolegę, który jest dość obiegany w CrossFit'ach w Opolu - mogę mu coś szepnąć, jak i dodatkowo jest instruktorem na jednej z siłowni na mieście, może chcieliby się zareklamować na CWK.

Następna opcja to kluby MMA - Forca Brava i Lutadores Opole - mam kolegów chodzących do tych klubów - mogą popytać prowadzących czy nie są zainteresowani.

Wiem też o Street Workout Opole i też mam paru kolegów, jakby było coś organizowane w takim kierunku to pewnie by się chętni znaleźli :)

Tyle ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
Super, będziemy w kontakcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 178
Witam wszystkich! Wieści z ostatniej chwili wczoraj ustaliliśmy wspólnie ze stowarzyszeniem No Limits z czym i z kim przyjadą do Opola na Sport Fair. Będą parkurowcy, lacrosse, motocross, ekstremalna jazda na rolkach. Kolejna rzecz nawiązaliśmy kontakt z EveryBoard Festival chłopaki chcą przyjechać i pokazać Opolu w pigułce jakie emocje towarzyszą podczas "takiego" wydarzenia. Już nie możemy się doczekać:) Na bieżąco będziemy umieszczać na forum wydarzenia towarzyszące targom.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEBIUTY 2014 - KOŃCOWE WYNIKI

Następny temat

Uniwersyteckie Mistrzostwa Polski - Kraków 24 maja 2014

WHEY premium