SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OPINIA O OTRZYMANYCH PRÓBKACH

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9431

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niech to będzie osobny temat,bez spamu na temat otrzymanych od ActivLab próbek, jak macie fote to też ją wstawcie

najlepszy wzór chyba będzie wg Rafał_B jedyne co dodałem to osobno kazdy produkt, najlepiej skopiujcie i oceniamy

CREA SHOT

Smak:(skala 1 - 10)
Rozpuszczalność:(---//---)
Działanie:(---//---)

Dodatkowe uwagi:(opis)

MASTER MEAL:

Smak:(skala 1 - 10)
Rozpuszczalność:(---//---)
Działanie:(---//---)

Dodatkowe uwagi:(opis)

RECOVERY DRINK

Smak:(skala 1 - 10)
Rozpuszczalność:(---//---)
Działanie:(---//---)

Dodatkowe uwagi:(opis)

Pokój!


Zmieniony przez - Russell 88 w dniu 2008-05-09 11:16:40
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9786
I'm gonna be the first Probki doszly do mnie wczoraj, dzisiaj 2 z nich przetestowalem

CREA SHOT
Smak: 5/10
Rozpuszczalność: 10/10
Działanie: 8/10

Dodatkowe uwagi: Probke wzialem jakies 30 minut przed treningiem. Smak niezbyt ciekawy, malo wyrazisty i zostawiajacy mocno chemiczny posmak Rozpuszczalnosc idealna, 250ml wody, 2 wstrzasniecia i zero grudek czy tez piasku Co do dzialania to pompa na treningu delikatna byla, przyjemnie sie cwiczylo i jakos nie odczuwalem tak obolalych miesni i zmeczenia Produkt na +

RECOVERY DRINK
Smak: 9/10
Rozpuszczalność: 10/10
Działanie: 8/10

Dodatkowe uwagi: Probka przyjeta jakies 20 minut po treningu. Smak zdecydowanie lepszy od CREA SHOT, lightowy i przyjemnie orzezwiajacy Rozpuszczalnosc tak jak przy CS, dwa machniecia i po robocie Co do dzialania to moim zdaniem spelnia swoje zadanie, nie odczuwam zmeczenia ani przetrenowania (a dzisiaj sie nie oszczedzalem przed weekendem )) Jednak osobiscie dawki poszczegolnych skladnikow delikatnie bym zwiekszyl (np. BCAA i L-Glutamine). Produkt rowniez na +

Zmieniony przez - Zizel w dniu 2008-05-09 12:22:34

Stirlitz karmił ukradkiem niemieckie dzieci. Od ukradka dzieci puchły i umierały.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50473
CREA SHOT
Smak: 7/10
Rozpuszczalność: 10/10
Działanie: 8/10

Dodatkowe uwagi: Po pierwsze smak. Nie jest źle, ale super też nie jest. Chociaż ja do smaku przywiązuję raczej niewielką uwagę. Rozpuszczalność z czystym sercem 10/10. Dwa machnięcia i ładnie rozpuszczone. Pompa na treningu niezła. Przyjemny, ciężki trening, przy dużym poziomie koncentracji. Produkt polecam.

RECOVERY DRINK
Smak: 10/10
Rozpuszczalność: 10/10
Działanie: 9/10
Dodatkowe uwagi: Smak super, przyjemnie orzeźwiający napój. Rozpuszczalność podobnie jak Crea Shot na bardzo wysokim poziomie.
Bardzo dobre działania mimo jednej próbki. Po treningu byłem bardzo zmęczony. Wypiłem sobie drinka. Po jakimś czasie poczułem przypływ sił i likwidację zmęczenia. Do wieczora mogłem na najwyższych obrotach robić to co chcę. Produkt moim zdaniem super. Już wiem, że na pewno wprowadzę go do stałej supelementacji.

MASTER MEAL:
Smak: 8/10
Rozpuszczalność: 10/10
Działanie: 10/10
Uwagi: Jak już kiedyś pisałem, zupki z Activlabu jem i sobie chwalę. Grzybowa jest całkiem spoko, ale ma lekki posmak sztuczności, czego np powiedzieć nie można o pomidorówce, która jest po prostu pyszna. Mimo to smakuje mi i na pewno jadł będę. Rozpuszczalność i działanie raczej trudno tutaj oceniać i mieć jakieś uwagi.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2008-05-09 13:05:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
MASTER MEAL:
Smak: 8/10
Rozpuszczalność: 9/10
Działanie 9/10
:(Co tu dużo pisać o działaniu :D poprostu smaczna zupka z rana, dobra na sniadanie ;])

RECOVERY DRINK
Smak: 10/10
Rozpuszczalność: 9/10
Działanie 9/10
:(No to dobry produkt, smak kapitalny, a i rolę swoją tez spełnił po robocie można było złapać energi by zasuwać dalej)


Zmieniony przez - Pereziusz w dniu 2008-05-09 13:35:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
CREA SHOT
Smak: 8/10
Rozpuszczalność: 10/10
Działanie : 7/10

Dodatkowe uwagi : Hmm. Próbkę zjadłem dziś, bo dopiero ją otrzymałem, około 30 minut przed treningiem. Smak mi się podobał tylko w porównaniu do innych stack'ów jakie jadłem, jest dobrze, chociaż trochę kwaśno. Rozpuściło się szybko i niemal doskonale. Miałem dziś dość żywy i ciężki trening, serie łączone, mało powtórzeń - większy ciężar, więc spodziewałem się większej pompy. Nie rozrywało mnie specjalnie. W czasie treningu dużo potu i lekki ból głowy. Skład mi się podoba i zamierzam kiedyś się w to zaopatrzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11492
Panowie mogliscie powiedziec ze RECOVERY DRINK to tak buszuje zrobilem w szejkerze i po dwóch wstrząsnieciach rozwalilo gore od szejkera zalalo cale biurko monitor plakat J.Lo na ścianie :( i klawiature XD co najgorsze klawiatura nie działa wiec musialem dymać do sklepu po nową XD do rzeczy...


RECOVERY DRINK
smak - trudno powiedziec bo po mojej przygodzie zostaly może dwa łyki ... pierwszy łyk nawet ok 5/10 ale drugi łyk to tragedia wszystko było rozpuszczone elegancko ale myślalem ze hafta walne;/
więc powiedzmy ze ogólnie smak 3/10
Rozpuszczalnosc 9/10
trudno sie wypowiedziec o działaniu na podstawie dwóch łykow wiec to pozostawiam ;]

CREA SHOT
Smak: powiedzmy ze 5/10 mogło być lepiej ale tragicznie nie jest
Rozpuszczalność: 9/10 tym razem nie ryzykowałem eksplozji wiec rozbełtalem w szklance ;]
Działanie : 7/10
uwagi: przed treningiem trzasnąłem dzis konczylem klatke bo wczoraj zaczałem ale z przyczyn roznych musialem przerwac i pozalatwiac sprawy tak wiec dzis zrobilem c.d klatki triceps i z racji wolnego czasu biceps cwiczylo sie dobrze biceps ładnie spuchł chociaz cwiczylem go stosunkowo lekko dzis ale czy to zasluga tego SHOT'a czy mojej wk*rwy spowodowanej zalaniem pokoju czy tez mono ktore od poniedziałku pochłaniam trudno powiedziec ale 7/10 daje ;]

Smak: 3/10
Rozpuszczalność: 7/10
działanie: ??
opis: nie lubie grzybów moze dlatego mi nie leży ten produkt ale zapach ma grzybowy ale smak to ni jak nie grzybowy jakas taka ostra i ten makaron rozpuszcza sie dosc dobrze. dałem rodzicom sprobować to powiedzieli ze to wogole nie smakuje jak grzybowa wiec nie wiem jak inni oceniali to ze smakuje jak domowa XD chyba domowej zupy w życiu nie jedli ale cóz to moja opinia mam nadzieje ze inne smaki sa lepsze pozdro


dzieki za probki ;]

***Człowiek jest w stanie osiągnąć wszystko***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33399
Witam, na wstępie dziękuję firmie ACTIVLAB za próbki.


CREA SHOT

Smak:10/10
Rozpuszczalność:10/10
Działanie:Pozwolę sobie się nie wypowiadać.

Dodatkowe uwagi:Dla mnie smak poprostu rewelacja, dosyć kwaśny, bardzo orzeźwiający. Produkt świetnie się rozpuszcza. Mnie bardzo nie "napompował" ale to dla mnie żadnen minus, nie lubię mocnej pompy i to dla mnie plus i punkt dla tego produktu. Poprawia koncentrację na treningu co jest dla mnie bardzo ważne. Na 100% kupię ten produkt bo można go dostać po niskiej cenie, śmiało powiem że zyskaliście klienta bo lubię wspierać to co "Nasze" krajowe :).

MASTER MEAL:

Smak:5/10
Rozpuszczalność:10/10
Działanie:Nie ocenię.

Dodatkowe uwagi:Nie specjalnie podszedł mi smak, bardzo słony aniżeli grzybowy, nie kupiłbym i nie kupię w życiu tego produktu.

RECOVERY DRINK

Smak:10/10
Rozpuszczalność:10/10
Działanie: Nie wypowiem się.
Dodatkowe uwagi : Smak bardzo orzeźwiający, ciekawy skład i to plusy a minusem jest to że w trakcie mieszania shaker eksplodował (po części mój błąd bo wziąłem zatykany a nie zakręcany).

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647




Dziękuję za próbki

MASTER MEAL:
Smak: 9/10
Rozpuszczalność: 10/10
Działanie: 10/10

Uwagi: Pomidorowa na pewno lepsza, ale grzybowa też jest ok



Zmieniony przez - Koluszek w dniu 2008-05-09 21:37:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9279
Witam teraz moja kolej

CREA SHOT
Smak: 9/10
Rozpuszczalność: 10/10
Działanie: 8/10

Dodatkowe uwagi: Smak nie jest taki zły,da sięwypić. Chociaż ja do smaku przywiązuję raczej niewielką uwagę. Rozpuszczalność 10/10. Dwa machnięcia łyżeczką i finito. Pompa na treningu niezła. Przyjemny, ciężki trening, przy dużym poziomie koncentracji.

Produkt polecam.

RECOVERY DRINK
Smak: 10/10
Rozpuszczalność: 10/10
Działanie: 9/10
Dodatkowe uwagi: Smak superancki, przyjemnie orzeźwiający napój. Rozpuszczalność również jak w Crea Shot wyśmienita.
Bardzo dobre działania mimo jednej próbki.Do tej pory nie czuje zmęczenia .Zamówie sobie takiego drinka

POLECAM!Mam nadzieje że w najbliższym czasie również wystawicie podobne próbki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
CREA SHOT
Smak: (10/10) Fajny kwaskowy orzeźwiający smak.
Rozpuszczalność: (10/10)
Działanie : Żadnej różnicy między treningiem bez, a treningiem z.


MASTER MEAL:
Smak: (4/10)
Rozpuszczalność: (10/10)
Działanie :(?)

Dodatkowe uwagi :Zdecydowanie za słone, musiałem dać szklankę wody więcej, bo nie dało się jeść. Zupka pachnie grzybami, ale w smaku raczej grzybowej nie przypomina.




RECOVERY DRINK

Smak: (10/10)
Rozpuszczalność: (10/10)
Działanie :(?)

Dodatkowe uwagi :Dobry orzeźwiający smak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1702 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26527
dziękuje za próbki i katalog.

CREA SHOT
Smak: 3/10
Rozpuszczalność: 5/10
Działanie: 5/10

Próbkę wziąłem przed treningiem, w smaku taka kwaskowata, jak ja to mówię szału nie ma. Produkt rozpuścił się tak sobie, przez 2 minuty była pianka na 3 palce (co to ma być ?). Działania jako takiego nie odczułem.

RECOVERY DRINK
Smak: 10/10
Rozpuszczalność: 5/10
Działanie: 8/10

W smaku pycha, smak naprawdę fajny i orzeźwiający. Rozpuszczalność w miarę, ale podobnie jak w przypadku Crea Shot pojawiła się piana na 3 palce. W działaniu bardzo fajnie, czułem pobudzenie.

MASTER MEAL grzybowa ?
Smak: 0/10
Rozpuszczalność: 10/10

Na tym produkcie nie zostawię suchej nitki. Podchodziłem do niego sceptycznie. Jak wysypałem ten proszek to pachniał w miarę przyzwoicie (grzybowo). Zalałem wrzącą wodą dalej fajny zapach grzybów. Rozochocony zjadłem pierwszą łyżkę i tu klapa totalna w smaku w ogóle nie przypomina mi to grzybowej, raczej jakaś chemia, makaron dziwny...W smaku okropna!! Zjadłem parę łyżek i zupka wylądowała w kiblu... niestety

Podsumowanie:
Crea Shot jeśli ktoś nie ma na co wydać kasy to można zastosować
Recovery Drink mogę polecić z czystym sumieniem
Master Meal nie polecam, a wręcz odradzam kategorycznie, produkt niewypał już napewno nigdy nie spróbuję tego wynalazku (byleby brzuch mnie po niej nie bolał).
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Crea shot

Następny temat

Nowości - Body Fire

Wiecej