SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OPINIA NA TEMAT POTRENINGU.PL

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Malinowa z działu Kuchnia SFD.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 96
Witam :)
na wstępie napise, że ja podchodziłem do miany sylwetki rok...tylko przekładałem terminy z tygodnia na tydzień z miesiąca na miesiąc....bo cały cas myślałem, że dieta do wyrzeczenia cały czas głodny będe chodził a co za tym idzie zdenerwowany....w końcu zacisnołem zęby i z początiem roku powiedziałem sobie, że chociaż musze spróbować dla świętego spokoju czy to serio jest tak jak myślałem wcześniej... znalazłem potreningu.pl poczytałem opinie, przemyślałem sobie wszystko jeszcze raz , chociaż nadal byłem niedowiarkiem, że bez chodzenia na siłownie i kontaktu na niej z swoim osobistym trenerem i dietetykiem jest możliwe osiągnąć wyniki jakie bym chciał....ale wbrew wszystkiemu spróbować nie zaszkodzi mówiłem sobie, najwyżej przestane....i po 2 miesiącach stosowania w 98% diety i treningu na własnej domowej siłowni w 90 % planu....moge stwierdzić, że jestem BARDZO ZADOWOLONY, zrzuciłem 10 kg a moja sylwetka powoli nabiera pożądanych kształtów, bo tutaj czasu też trochę potrzeba ale wszystko idzie w dobrym tempie... nie spodziewałem się, że dieta może być tak przyjemna, prosta a zarazem w zasadzie można jeść mnóstwo produktów i tak skonstruować posiłki żeby były smaczne, ładnie wyglądały a co najważniejsze działały na poprawe sylwetki...a co za tym idzie lepsze samopoczucie, chęć dalszego stosowania sie to tejże diety oraz poszerzeniu wiedzy na temat prawidłowego, zdrowego odżywiania...a ta wiedza przyda sie już do końca życia...dlatego wszystkim którzy sie boją, sa niezdecydowani...POLECAM POTRENINGU.PL ...oraz wiary i zrobienia tego pierwszego kroku bo on jest najważniejszy...później tylko w miarę możliwości stosowania sie do regularności posiłkó...a będziecie równie zaskoczenii jak ja....że TO DZIAŁA i w dodatku jest przyjemne i proste :)....sorki że sie tak rozpisałem ale musiałem sie z Wami tym podzielić, bo mam nadzieję że kogoś tmym przekonam do przemyślenie i zrobienia tego WAŻNEGO PIERWSZEGO KROKU...tak jak mnie pomogły opinie innych ludzi jak cztałem przed podjęciem decyzjii...pozdrawiam i życze POWODZENIA a ekipie potreningu.pl DZIĘKUJE
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 96
dzięki krzykacz :)....teraz dopiero jak przeczytałem to jeszcze raz to widze parę zjedzonych literek i troszku składnia zdań pomylona...ale ogólne przesłanie i sens wypowiedzi myśle że ludzie zrozumieją....pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 661
Witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 661
Mam pytanko :D Czy i kiedy są wystawiane opinie klientów którzy zakupili pakiet treningu i diety na potreningu.pl ? Co prawda moja opinia nie była zbyt wylewna tak jak większości która wystawia opinie. Mam prawo do wyrażenia opini co mi się dokładnie nie podobało, zapłaciłam i chciałabym aby moja opinia została udostępniona innym użytkownikom. Pytam więc jeszcze raz ,ponieważ na moje maile administratorzy nie odpisują, KIEDY ZOSTANIE WYSTAWIONa MOJA OPINIA??? z góry dziękuję za odpowiedź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

usunięcie tematu

Następny temat

do operatorów działu

Wiecej