SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OPALENIZNA NON STOP!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2678
Tak ,tak opalenizna przez cały rok za jedyne 66 groszy na dzień. Niemożliwe ! A jednak możliwe! Na rynku pojawił sie preparat o nazwie SOLARIN. Z tego co pisze to ma on same plusy. Jest on pod postacią tabletek. Można go stosować przez cały rok. Dzienna dawka to jedna tabletka. SOLARI wzmacnia w sposób naturalny naszą skórę z zew. jak i wew. Posiada on kompleks witamin ,które sprawią że nasza skóra stanie się zdrowsza pod każdym względem tzn. mocniejsza, elastyczniejsza itd. Naturalny Beta-karoten nada naszej skórze koloru w odcieniu brązu bez wychodzenia na słońce czy do solarium! Ponadto w znaczny sposób obniża on ryzyko zachorowania na raka skóry ,a w czasie opalania chroni skórę przed poparzeniami i innymi dolegliwościami spowodowanymi nadmiernym opalaniem. Dla mnie to "prawdziwa BOMBA"! SOLARIN kosztuje 40zl za 60 tabletek. Czy warto oceńcie sami. Ja używam go dopiero od kilku dni ,a do tego chodze na solarium więc o moją skorę sie nie boje bo wiem,że jest dobrze zabezpieczona. Mam nadzieje że SOLARIN pomoże utrzymać mi i również Wam ładną,brązową i przede wszystkim zdrową skórę przez cały rok.

M.R.Bobasek

M.R.Bobasek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam ten preparat. Wszystko co piszesz sie zgadza. Naprawde warto wydac te pare zlotych, przy tym jest w 100% bezpieczny a piekna opalenizna bedziesz sie cieszyl caly rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
ciekawe to co napisałeś
chętnie tez przetestuje

"no salvation, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Bobasku gdzie mozna go kupi??? mam pytac w aptece?? w sklepach kosmetycznych???? gdzie kupiles to SOLARI???

izka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217

Apropos Izka dziekuje za pozdrowienia. Wiem ze to juz dawno ale bylem nieobecny i dopiero nadrabiam zaleglosci Jest mi tym bardziej milo ze wsrod sporej grupy zostalem wymieniony jako pierwszy (przypadek ale cieszy ), jestes z Krakowa a takze z tego co slyszalem bedziemy studiowac na tej samej uczelni
Pozdrawiam w rewanzu

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2678
Z tego co wiem to jest on chyba tylko dostępny w aptekach i to nie wszystkich. Ale pytaj w aptekach przyszła naturalna 'pani czekoladko' .
Fajnie sie masz ja też zdawałem do Krakowa ,ale sie nie dostałem .
Miłego studiowania i udanych imprez życze tobie i Si2uiel-owi

M.R.Bobasek

M.R.Bobasek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Dziekuje.

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Ostatnio malo siedze na forum. Powiedz mi Si2uiel gdzie to bedziesz studiowal od pazdziernika co??? No pochwal sie )

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Ronnie jeszcze nie wiem dokladnie bo to niestety jeszcze nie ten pazdziernik
Pozdrawiam

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


hehe widzisz Roni bo to tak jest: si2uiel najpierw mnie wystawia na uczelnie zeby zobaczyc czy przezyje a potem do mnie dolczy jak bede zadowolona z uczelni, niexle to sobie wykombinowal nie????

izka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Ronnie, odczytaj wiadomosc Izki w ten sposob : Na potrzeby Si2uiel, za rok nie bede zadowolona z AE A ja wtedy strzele sobie w łeb i uznam ze nigdzie nie ma dla mnie miejsca . Nie bedzie to wcale takie zle. Zawsze moge dalej "instruować" młode kobiety na siłowni jak poprawnie cwiczyc pośladki Przyznasz ze ciekawa perspektywa Ronnie ?

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51


Si2uiel to zdjecie co walnąles to nie jest twoje ja juz je widzialem takze nie oszukuj pewnie wygladasz jak najwieksza lajza a opalony jestes jak bialy rekin
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalanie tłuszczu

Następny temat

DEKALOG ZDROWEGO ODŻYWIANIA

WHEY premium