SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OMNADREN 2016 FAKE I ORGINAŁ

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36962

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
Witam , mój chłopak dostał przypadkowo dwa różne opakowania omnadrenu, pokazałam je
koledze który pracował parę lat temu w Jelfie więc ma pojęcie, pokazał mi różnice i chciałabym się podzielić tym ze światem, myślę że najprostszym sposobem jest pójść do apteki i poprosić o pokazanie pudełka omnadrenu,
pozdrawiam wszystkich.
Pati













5
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
Kolejne zdjecia













4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
nastepne




2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93285 Napisanych postów 362789 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664131
temat zamykam,lecz nie kasuje ze wzgledu na bardzo czytelne wyjasnienie wszytskiego.Na pewno sie przyda nie jednej osobie.Wbijam soga,kolejnym razem prosze stosować sie do regulaminu działu.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
WHEY premium