SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLIMP IZO PLUS PROSZEK

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 917
hm mam takie cos OLIMP IZO PLUS PROSZEK... to jest chyba cos takiego jak isostar albo cos nie wiem. Hm kiedy to brac i po ile ?
przed treningiem po w czasie ? czy wogole kiedy indziej ? i po ile

tnx z gory pozdro ^^

a i jeszcze jedno ZMA z olimpu no nie, jest takie cos szkodliwe na zdrowie ?? (mam 15 lat) Nie mowie ze to chce kupic tylko tak z ciekawosci.

i jUst dOnt gIvE a f***

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17159
Dobra młody słuchaj wejdz na wyszukiwarke i sam zobacz ile o tym samym produkie jest napisane , wszysto co chesz wiedziec tam jest,
co do zma w jeko magnez wchodzi m,in cynk i magnez wpływa na szybsza regeneracje i sen , ale pomio , ze jest to całkowiecie zdrowy proszek jestes za mały masz zaledwie 15 lat wiec spij po te 8 godzin dzienie.

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 917
OK, sorka heh ale wtedy czasiku nie mialem obczaje zaraz ;]. No spoko ZMA sobie odpuszcze.

tnx za odp pozdro

i jUst dOnt gIvE a f***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 917
hm nom poczytalem juz ale hm... / ile ma lyzka stolowa gramow? ile mam wsypywac tegoooooo na 1 porcjeeeeeeeeee

i jUst dOnt gIvE a f***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 917
a i pic tylko 1 porcje w czasie treningu ? czy moze przed napic sie i wczasie tez, czy jak ?

i jUst dOnt gIvE a f***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3612
Mozesz pic zarówno przed jak i w czasie i po treningu. Wszystko zależy od tego ile masz tego wiec sam sobie ustal ile chcesz i kiedy. Jednak ja bym na twoim miejscu kupil sobie Carbo-jest 10 razy lepsze!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 917
nom ja wiem ale na razie kupilem sobie to jako taki napoj izotoniczny a carbo kupie jak bede kupowal bialko ;] / ale jak z ta 1 porcja jest ile mam lyzek stolowych proszku wsypac

i jUst dOnt gIvE a f***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3612
Wiec jedna lyzeczka stolowa to 5 g. Ale lepiej jak se sprawisz miarke.Jest w kazdym produkcie Olimpu.Dawkuj jak jest wskazne na opakowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 917
oki tnx ;]

i jUst dOnt gIvE a f***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1007
Sephiroth możesz uzasadnić czemu carbo lepsze? bo własnie miałem kupić to izo z olimpa ale teraz nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Dla Mnie jest OK i napewno będe brał przez lato w czasie treningów, fajnie orzeźwia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tabsy czy proszek ??

Następny temat

Odżywki dla psa (amstaf)

WHEY premium