SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

OLIMP IZO PLUS PROSZEK

Wysłana -
hm mam takie cos OLIMP IZO PLUS PROSZEK... to jest chyba cos takiego jak isostar albo cos nie wiem. Hm kiedy to brac i po ile ?
przed treningiem po w czasie ? czy wogole kiedy indziej ? i po ile

tnx z gory pozdro ^^

a i jeszcze jedno ZMA z olimpu no nie, jest takie cos szkodliwe na zdrowie ?? (mam 15 lat) Nie mowie ze to chce kupic tylko tak z ciekawosci.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Dobra młody słuchaj wejdz na wyszukiwarke i sam zobacz ile o tym samym produkie jest napisane , wszysto co chesz wiedziec tam jest,
co do zma w jeko magnez wchodzi m,in cynk i magnez wpływa na szybsza regeneracje i sen , ale pomio , ze jest to całkowiecie zdrowy proszek jestes za mały masz zaledwie 15 lat wiec spij po te 8 godzin dzienie.
Wysłana -
OK, sorka heh ale wtedy czasiku nie mialem obczaje zaraz ;]. No spoko ZMA sobie odpuszcze.

tnx za odp pozdro
Wysłana -
hm nom poczytalem juz ale hm... / ile ma lyzka stolowa gramow? ile mam wsypywac tegoooooo na 1 porcjeeeeeeeeee
Wysłana -
a i pic tylko 1 porcje w czasie treningu ? czy moze przed napic sie i wczasie tez, czy jak ?
Wysłana -
Mozesz pic zarówno przed jak i w czasie i po treningu. Wszystko zależy od tego ile masz tego wiec sam sobie ustal ile chcesz i kiedy. Jednak ja bym na twoim miejscu kupil sobie Carbo-jest 10 razy lepsze!!!
Wysłana -
nom ja wiem ale na razie kupilem sobie to jako taki napoj izotoniczny a carbo kupie jak bede kupowal bialko ;] / ale jak z ta 1 porcja jest ile mam lyzek stolowych proszku wsypac
Wysłana -
Wiec jedna lyzeczka stolowa to 5 g. Ale lepiej jak se sprawisz miarke.Jest w kazdym produkcie Olimpu.Dawkuj jak jest wskazne na opakowaniu
Wysłana -
oki tnx ;]
Wysłana -
Sephiroth możesz uzasadnić czemu carbo lepsze? bo własnie miałem kupić to izo z olimpa ale teraz nie wiem
Wysłana -
Dla Mnie jest OK i napewno będe brał przez lato w czasie treningów, fajnie orzeźwia.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź