SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODWIECZNY DYLEMAT - cardio i IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174871
W planach mała redukcja lub minicut.
Na IF jestem juz 15-ty miesiąc bez przerwy - po paru tygodniach przyzwyczaiłem się perfekcyjnie - trening na czczo po koło 15h postu - żadnej suplementacji okołotreningowej, 1posiłek (normalny, odzywki tylko w przypadku braków) ~30min po treningu. Mięśni i siły więcej - więc katabolizm mnie się nie ima :)
ALE - może się imać na redukcji!
Poprzednie redu robiłem bez cardio - jakis Hiit po treningu (do 10min) też bez bcaa etc i mięśnie nie leciały
Chce wrócić do cardio na okres redu (nie robiłem ponad 2lata) - bo zawsze dobrze reagowałem.- tylko, ze to było przed IF
Czas mam tylko w dni treningowe - no i preferuje niskointesywne cardio - typu marsz na bierzni pod góre. 20-30min 3-4xtydz
Zamówiłęm 1kg BCAA i w środku trenignu mam zamair dzaibnac 20-30g tak, już na cardio "działało" - no i teraz ciekawy jestem, czy to wystarczy? czy nie będę przywyczajał organizmu do używania bcaa jako źrodła energii?? , no i jeśli nawet część energi będzie pokryta z bcaa czy uda się dopalić fat ?



Zmieniony przez - kwachor w dniu 2017-08-29 21:37:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93271 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
Aero bedzie po silowym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174871
jest taki wstępny plan :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Carb nite

Wiecej