SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ IV.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98611

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 180 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3087
jak to w końcu jest, jeśli zje się bardzo kaloryczne śniadanie, ono się odkłada w jakiś sposób, gdy nie wykorzystamy tych kalorii w przeciągu paru godzin, czy jeśli bilans całodniowy jest ujemny, to nie ma co się przejmować, gdy w pierwszym posiłku zjemy za dużo i redukcja będzie szła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
patrz na bilans dzienny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 378 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10889
Bierze mnie przeziębienie, wczoraj trening to była masakra, od razu padlem spać. Dziś dzien bez treningu. Obniżyć spożycie kcal na czas choroby, jak uważacie? Z 2800 na 2500 na przykład. Ruchu za dużo dziś nie będzie, bo słaby jestem niesamowicie.

blat i ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 413 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10782
Mam pytanie czy jako posiłek można zjeść np na lc : ser zółty z pomidorem i brokułem. 150 gram sera to około 40g B, 30g T. Albo osobny posiłek 125g mozzarelli z pomidorem i sałatą. (25B , 25 T), Tak samo ser feta. I czy taki posiłek można wrzucić raz dziennie. Żeby nie mieć w każdym mięsa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4538
Kcainam, pewien nie jestem, ale na moja logike, to w sytuacji, gdy organizm zmaga sie z choroba, to raczej wypadaloby mu dostarczyc wyposazenie do walki, a nie zabierac w postaci obcinania kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
wiaderko21
Kcainam, pewien nie jestem, ale na moja logike, to w sytuacji, gdy organizm zmaga sie z choroba, to raczej wypadaloby mu dostarczyc wyposazenie do walki, a nie zabierac w postaci obcinania kcal


chyba moja szkoła nie logika.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2368
Ma ktoś z Was faldomierz Sequoia Warrior?
Na ile pomiary nim są wiarygodne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4538
edit Koniu: Racja, faktycznie kiedys dostalem instrukcje, zeby podczas przeziebienia dolozyc kcal :D W kazdym razie ostatecznie dobrze, ze wiem, co powinno sie robic :D

Zmieniony przez - wiaderko21 w dniu 2014-09-14 20:09:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
na low carb warto wrzucić węglę po aerobach ok 40min 70% hrmax?(często ok 20) w dzień aerobów jem tylko 20g węgli na śniadanie +warzywa w ciągu dnia. Po siłowym daje przed i po
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zrzut diety redukcyjnej, co zmienić a co poprawić?

Następny temat

Dziwny wzrost Wagi

Wiecej