SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE A ODZYWKI

temat działu:

Informator WARMIŃSKO-MAZURSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1183

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Fight24.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 65
hej
mam 17 lat i od 6 miesiecy cwicze , prawie codziennie ! no ,,oprocz soboty i srody
przez 2 pierwsze miesiaec jak chodzilam SCHUDLAM ALE POTEM WAGA MI STANELA i ani w gore ani w dol ,, nic a nic . a podkresle ze CWICZE REGURALNIE I STOSUJE DIETE ! ..
jak myslicie czemu tak sie dzieje ze nie chudne ? :C czy odzywka moglaby mi pomoc ? jesli tak to jaka polecacie ?
bardzo zalezy mi na tym zeby SCHUDNAC .. mam okropne nogi a najgorsze jest to ze mma figure gruszki :CCCCCCCCCCCC
POMOZCIE BLAGAM
BO WARIUUUJE ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 842 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71137
Skoro masz pieniądze na kremy na odchudzanie i tabletki, to dlaczego nie masz na zdrowe jedzenie?
http://potreningu.pl/articles/2044/tanie-i-niedoceniane-zrodla-bialka
http://potreningu.pl/articles/1673/piec-sposobow-na-obnizenie-kosztow-diety
http://potreningu.pl/articles/3350/jak-jesc-zdrowo-i-nie-zbankrutowac-praktyczne-wskazowki

Mięśnie Ci NA PEWNO nie urosły, skoro nie miałaś odpowiedniej diety i ćwiczysz, żeby spalać kalorie - to się wyklucza.

Jeśli dostajesz depresji, to nie myślałaś o skorzystaniu z pomocy psychologa?

(Poza tym piszesz bardzo chaotycznie, używasz skrótów, które utrudniają zrozumienie [wg to według...], no i interpunkcja.
Aha, na górze jest napis "Tematy dodajemy tylko w poddziałach.", to znaczy, że powinnaś go założyć raczej w Ladies Fit, a nie tutaj.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699310
wypełnij ankietę działu w szczególności skup się na pkt dotyczącym odżywiania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 65
czyli chodzi ci zeby bardziej skupic sie na diecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10421
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 65
podkreslam ze ciezko mi jest DOSTOSOWAC SIE DO ODPOWIEDNIEJ DIETY bo mam dopiero 17 lat , nie pracuje jeszcze ,, wiec na wszystko daja mi rodzice .. u mnie w domu niestety ciezko jest z "zdrowym jedzeniem" ale nie jem az tak zle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 65
na dzien , Jabłka z 3 zjem xd
sałatke , obiad normalny czyli --> zupa itp ,
dlatego wiem ze nie zmienie inaczej spsoobu jedzenia dlatego chce sie poradzic czy ODZYWKI BY MI COZ POMOGLY ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 65
oczywiscie uzupelnie tą ankiete w wolnym czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35740 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262813
wislaczka1906
na dzien , Jabłka z 3 zjem xd
sałatke , obiad normalny czyli --> zupa itp ,
dlatego wiem ze nie zmienie inaczej spsoobu jedzenia dlatego chce sie poradzic czy ODZYWKI BY MI COZ POMOGLY ..



Z takim odżywianiem i z Twoim podejściem niczego niestety nie osiągniesz.
Smutne ale prawdziwe

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
Redukcja tkanki tłuszczowej uzależniona jest od odpowiednio dobranej ilości spożywanych kalorii oraz makroskładników.

Spalacze tłuszczu nie są cudownym środkiem po którym tłuszcz znika samoczynnie, mogą one jedynie wspomagać proces oparty o zbilansowane odżywianie oraz aktywność fizyczną.

Mówiąc krótko, póki nie zaczniesz jeść jak należy, z "odchudzania" nici.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 65
uwierz mi ze bardzo bym chciala ODZYWIAC SIE TAK DOSLOWNIE "NA DIECIE"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 65
ale trudno jest skoro mnie utrzymują rodzice , to od nich zalezy co kupią do jedzenia itp ,,
i wcale nie jem tak nieodpowiednia bo np .
sniadanie : kromka ( z ciemnego chleba) z serem , albo pomidorem , 2 jajka albo omlet RÓZNIE .. (zalezy co jest ) ale nigdy nie jem na sniadanie np , drozdzowek itp
obiad : albo zupa + 2 jablka lub jakis owoc :) albo w zaleznosci co jest w domu np. krokiet + jakis owoc+zupa , lub musli serek
kolacja : sałatka lub warzywa na patelnie , NO WSZySTKO ZALEZY OD TEGO CO JEST W DOMU ,, trudno mi napisac tutaj swoj jadlopis bo codziennie mam inny ale podkreslam NIE ODZYWIAM SIE NIEZDROWO ,, slodycze tylko w weekend i to w malych ilosciach :)

cwicze bardzo duzo , spalam duzo kalori .. na poczatku (1 , 2 miesiace ) chudlam a potem NAGLE SIE ZATRZYMALAM !!
potrzebuje czyjejsc pomocy bo sama nie wiem jak sb pomoc , nie raz myslalam ze powinnam zaczac JESC INACZEJ ale jak mam zaczac jesc inaczej skoro ja nie pracuje , nie potrafie kupic sb tego co bym chciala :(
roznych rzeczy juz probowalam - kremy na odchudzanie , tabletki , cwicze od pol roku I NIE WIDZE WG EFEKTOW jedynie co to ze mi miesnie urosly :C
NIC MI NIE POMGAGA !! dostaje juz powooli depresji , nie chce byc zawsze gruba !!
chce wkoncu miec wymarzona figure ,, skoro nie pomagaja mi cwiczenia itp .. to moze jednak ta odzywka coz da .. co wy o tym uwazacie ? prosze pomozcie ..
a slyszalam ze jezeli czegos mi brakuje w organizmie np , weglowodanow to ze odzywka ma jakies tam czy coz ,, kurde nie wiem nie znam sie ;\c
pozdrawiam :)

Zmieniony przez - wislaczka1906 w dniu 2015-01-10 15:36:45
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dobry, sprawdzony, profesjonalny trener osobisty?

Wiecej