SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OBDLOKOWANIE!!! POMÓŻCIE!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
skasowali mi temat ;/. teraz to wiem ;/ ze powinienem sie zaopatrzyc w odblokowanie wczesniej ;/. myslicie ze dadza mi ten clomid bez recepty?? jesli sam clomid bym zjadl to obejdzie sie bez hcg?? czy hcg najpierw kminic i pozniej zagryzc go clomidem??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9732
No bo to lekarze , a nie koksiarze. g**** ich obchodzi , czy chłopak straci mase , którą zdobył na cyklu , czy nie... Skoro wiedzą , ze i tak wroci do zdrowia , to po co mają mu przepisywać clomid... Ale chlopaczyna tez niezbyt ogarniety.. tak bardzo tu plakal pare postow temu.. lekarz mu powiedzial "idz usiadz na dupie wszystko wroci do normy po jakims czasie" a on zadowolony... A przeciez, poszedl by normalnie do pierwszego lepszego lekarza , mowie tu o NZOZ , przedstawil by problem i dostal by clomid na 99% a jak nie to do innego... :) Ale jak jest zadowolony, to jego sprawa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30384
idz do lekarza i przedstaw mu cala sytuacje.

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
nie bedzie za to przypalu?? kurde boje sie ;/ ze nie da rady ;/ a odblokowania u nas beda dopiero pod koniec listopada ;/ nie moge tyle czekac ;/ sprobuje kupic ten clomid bez recepty obejde pare aptek ;/ moze sie uda. tylko powiedzcie mi co z tym HCG????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 548 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7698
idz do lekarza!

"Zapominając o tym, co za mną, pędzę ku wyznaczonej mecie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
a jak cykl wygladal i jak ma sie cala sytuacja??

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
6 tygodni co poniedzialek strzal tescia i deci. 3 strzaly british dragon i 3 serbskiego, deca holenderska. bez szczytow. testosteron 250mg/ml butla 10 ml-BD a serbian to ampulki 1,5 ml/250mg w ml. pojde do lekarza bo nic innego mi nie zostaje a nie moge czekac do konca listopada. maiura by mnie zabila jakby sie dowiedziala... cykl mial miec 13 tesci i 10 dec ale plany mi sie pokrzyzowaly i skonczylem sie kuc... wiem ze glupi jestem... wogole nie powiniem zaczynac ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
wątpie zebys dostal clomid bez recki.jak nie masz dostepu do srodkow potrzebnych do pct to najlepszym wyjsciem bedzie udac sie do lekarza i przedstawic mu cala sytuacje bez zadnych sciem.O żadnym przypale nie ma mowy nawet

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
a jaja mi zmalaly... na odblokowanie pewna "madra" osoba mi doradzila ze tribusteron 90 wystarczy po takim krotkim cyklu ;/. ale ktos mi to wytlumaczyl i to NIC nie daje ;/ i teraz musze szybko kminic clomid a najlepiej i HCG z czym bedzie trudniej. a lekarz recepte mi wypisze na hcg jesli z nim dobrze pogadam??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
no dzieki za rady ale czy lekarz sie zgodzi na to zeby mi recepte wypisac na clomid i hcg?? bo sporo ludzi mowi ze clomid to bedzie za malo i potrzeba do tego hcg ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak będziesz miał dojście pod koniec listopada to poleć teraz na clenie albo pociągnij jeszcze cykl .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
cyklu juz nie przedluze... wole pojsc do lekarza i splaszczyc sie przed nim zeby mi recepte wypisal bo sie zabije hehe. ale tak naprawde to nie jest smieszne bo boje sie o moje jaja. maniurka jeszcze nei zauwazyla ale jak sie zczai to bede mial padake u niej... chyba urwie mi te jajka i mnie zabije...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strzykawki bezigłowe do podawania sterydów ?????

Następny temat

spiropent dla kobiety

WHEY premium