SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OŚWIADCZENIE!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
pora pozna i nie zanosi zebym sie kladl bo jade zone odwiesc do domu zeby sama nie siedziala bo jutro wyjezdzam do essen na fibo.
padam na ryj ale mysle wejde zobacze co sie dzieje w dziale.

a tu widze korwa jakies netowe przepychanki.
Panowie jak slysze nick Aleks to od razu kojarzy mi sie z dopingiem.
wiekszosc do piet mu nie siega jesli chodzi o wiedze i doswiadczenie, zarowno w stosowaniu saa jak i w zyciu osobistym.
I nie pozwole na takie traktowanie. co to ****a ma byc. Aleks jest tu od kad pamietam i tak juz zostanie. Ze chwilowo przez pomylke nie mial konta nie oznacza ze juz sobie zapominamy i tracimy szacunek do tego goscia.
I nie pozwole na jakiekolwiek docinki przede wszystkim tych ktorzy w dupie byli i gowno widzieli.

Fakt faktem ze rozmowa powinna sie odbyc na pv ale skoro jest juz tutaj to jest to rozmowa miedzy dwoma osobami a osoby postronne to nie powiny zawierac glosu.

E0R ktorego zreszta lubie odwala tu takze kawal dobrej roboty, ale tak jak Aleks zauwazyl jest moderatorem w innym dziale.
fakt ostatni tydzien byl taki ze faktycznie nie mial sie kto zajac dzialem.
ja bylem zajety praca a Aleks mial chwilowe problemy z logoaniem.
dobrze ze jest ktos taki jak e0r , ktory pomgl w tym czasie w utrzymaniu porzadku i diekujemy mu za to w chwile naszej absencji
panowie wiadomo balagan byl. ale ja sie pytam kto za to odpowiada???
w duzej mierze my sami bo jest spam na spamie
wiec jak sami sobie nie bedziemy pilnowac porzadku to bedzie syf.
ja postaram sie po weekendzie przysiasc i zajac sie tym czym powinienem.
Aleks mysle tez.

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
Zimny Żywiec z sokiem polecam wszystkim nerwowym na rozluźnienie

PS nie sprzdaje i nie jestem powiązany z koncernem Żywiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Przywieź fotosy koniecznie Pozdrawiam.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 901 Wiek -4422 dzień Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
mądrze powiedziane GREGOR

Pozdrawiam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Mam nadzieje, ze Gregor sie nie w****i no ale nie bylbym soba jakbym sie nie wtracil.

Mysle, ze wiekszosci osob wypowiadajacych sie w tamtym temacie chodzilo o to, ze Aleks w****iony na Mateo pousuwal wszystkie swoje posty i odwiesil wszystkie podwieszszone, zostawiajac dzial lysy bez skladu i ladu, co wzbudzilo konsternacje i zamieszanie wsrod userow. I jak ktos juz slusznie zauwazyl, Aleks chyba to wszystko robil dla nas i wlasnie dla forum a nie dla Mateo, dlatego tym wieksze niezrozumienie bylo i wiekszosc wyciagnela wnioski, ze Aleks juz tutaj raczej nie wroci (bo jak zawsze nic nie bylo wiadomo. Osobiscie bylem mocno zdziwiony, ze i Twoje tematy Gregor zniknely bo pamietam, jak mowiles, ze na pewno tu zostajesz.

No ale mniejsza z tym. Pozniej gdy pojawily sie nowe osoby, ktore mialy wziac pod opieke ten dzial w chwili gdy takiej opieki nie mial, nie mialy zbyt duzego doswiadczenia w roli moda. Zaczely sie pojawiac jakies dziwne topiki na duza skale, co zostalo poruszone w spamie i zaczely sie pojawiac glosy, ze to ludzie z konkurencji specjalnie syfa robia. Mozliwe, ze wlasnie e0r idac za ta mysla, zaczal ten caly syf kasowac - zeby to jakos ogarnac, bo w dziale i tak panowal niezly burdel.

Ze Aleks wrocil i ze zostanie juz tutaj chyba na zawsze, bardzo mnie cieszy - bo tak jak juz wspominalem, uwazam ze dzial ten prowadzil w sposob za***isty i do niczego nie mozna bylo sie przyczepic, fachowiec pelna geba. Zgadzam sie takze Gregor z tym wszystkim co napisales, Aleks to gosc ktorego cechuje super podejscie do zycia i dlatego sprawdza sie to takze tutaj w prowadzeniu tego dzialu w wielu kwestiach mielismy wspolne zdanie itd, jest jedna z najbardziej szanowanych przeze mnie tutaj osob.

Ale mimo wszystko pretensje do e0r'a tym razem nieuzasadnione, bo niestety Aleks.. ale wiekszosc wlasnie myslala, ze nas opusciles i sam dales powody ku temu aby tak wlasnie myslec.

Coz jezeli juz topik polecial na publiku, uwazam ze kazdy kto siedzi tutaj tez mial prawo zabrac glos. Z poczatku myslalem, ze Aleks celowo tu rzucil ten topik aby tez zobaczyc jaka bedzie reakcja ludzi. Jednak po jego pozniejszych slowach chyba nie to bylo zamiarem, albo po prostu zmienil zdanie - nie wiem. Jednak mimo wszystko pare wypowiedzi bylo chyba ponizej poziomu, chodzi mi o te w stylu, ze niby Aleks jest zazdrosny i ze chodzi o kase. To juz bylo dla Aleksa na pewno krzywdzace bo wiele lat ten dzial wspoltworzyl za friko i robil to na 100% wiec niektorzy mogliby sie zastanowic zanim cos powiedza.

No pozwolilem sobie jak zwykle na wlasna opinie - wiem ze to wyglada tak z mojego punktu widzenia i mojej wiedzy na ten temat a z czyjgos innego moze wygladac inaczej. Dlatego nie mowie, ze moje zdanie jest tylko i wylacznie sluszne, a ze to jest ocena tego co tu zaszlo na bazie moich obserwacji.

Mam nadzieje, ze wszystko sie ulozy i kazdy bedzie zadowolony. Bo i Aleks i e0r to ludzie ktorzy w ten dzial duzo wkladaja i szkoda by bylo aby akurat miedzy nimi toczyly sie jakies zatargi.

Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2007-04-19 08:28:44

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
Panowie jak slysze nick Aleks to od razu kojarzy mi sie z dopingiem.
wiekszosc do piet mu nie siega jesli chodzi o wiedze i doswiadczenie, zarowno w stosowaniu saa jak i w zyciu osobistym.
I nie pozwole na takie traktowanie. co to ****a ma byc. Aleks jest tu od kad pamietam i tak juz zostanie. Ze chwilowo przez pomylke nie mial konta nie oznacza ze juz sobie zapominamy i tracimy szacunek do tego goscia.
I nie pozwole na jakiekolwiek docinki przede wszystkim tych ktorzy w dupie byli i gowno widzieli.


Ja tam Aleksa szanuję, nawet gdyby odszedł ,to przede wszystkim jego wybór i ma do tego prawo.

Gragor pamiętaj o fotach

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
j/w

jestem na forum ponad rok , tak sadze i odkad pamietam Aleks zawsze pomagal wszystkim i sluzyl swoja wiedza , ktora napewno nie jest mala


pozdrawiam

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
evils_toy za duzo wtracasz sie w sprawy forum i piszesz rzeczy o osobach co konkretnie z dopingu nic nie wiesz i podwazasz kazde zdania osob co maja tu szacunek i nicki od dawien dawna a nie jak Ty.:) a Aleks jest wporzadku osoba.

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
ShoX a co ja niby o Aleksie zlego napisalem? Wez czlowieku czytaj o czym piszesz

Podsumowalem tylko temat zalozony przez Aleks'a. Nikogo roli i wkladu w ten dzial nie podwazam wrecz przeciwnie, wiec skoncz robic z siebie w koncu idiote, bo widze, ze Cie bardzo boli fakt ze w jednym temacie sie posprzeczalismy i pare osob stanelo za mna. Takie sprawiasz wrazenie. Ale koniec offtop'u, eot.

Btw osobiscie nic do Ciebie nie mam, to ze wtedy sie roznilismy zdaniami coz normalna rzecz, nie mozna sie z kazdym zawsze zgadzac. Ale zaczynaja mnie irytowac Twoje wypowiedzi prawie w kazdym temacie gdzie sie wypowiem, na dodatek kierowane bezposrednio do mnie.

Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2007-04-19 10:13:03

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
dajcie se ****a po razie

zdr.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
''Podsumowalem tylko temat zalozony przez Aleks''po 1 temat zalozyl gregor a po drugie jeszcze nie widzialem,ze to ze mnie idiote gdzies zrobiono z mej osoby tylko predzej Twojej a po drugie juz nic nie pisze na taki temat tutaj bo spamu tutaj nie bede robil.Tylko o tym mowie,ze zluzuj koles z wypowiedzami bo piszesz postow tysiace wtracasz sie w kazde zdanie a szancunku u mnie i duzo osob nie masz bo nie masz go za co miec-jeszcze niedorobiles sie wiedzy ani sylwetki zeby tu tyle piac a na forum tez nie siedzisz dlugo gosciu wiec zluzuj poslady KONIEC spamu.PS piszesz najwiecej w dopingu a koxu nigdy w zyciu nie brales stary WYLUZUJ

Zmieniony przez - ShoX w dniu 2007-04-19 10:21:33

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Wiem kto zalozyl temat. Ja podsumowalem ten, ktory zalozyl Aleks.

Nigdzie nie napisalem ze ktos z Ciebie zrobil idiote /naucz sie czytac to co ktos pisze, bo uciazliwe to sie staje - ze za kazdym razem musze wszystko jeszcze raz tlumaczyc/. Napisalem zebys skonczyl sie wydurniac i latac po wszystkich tematach gdzie cos napisze, zwlaszcza ze za kazdym razem sa to tylko slowa majace na celu mi do***ac, jara Cie takie cos? Nie zgadzalem sie raz z Toba, wszystko co mialem wtedy do powiedzenia powiedzialem tam i koniec dyskusji. No ciesze sie, ze konczysz spamowanie bo i ja mam dosc.

Btw skoncz juz z ta ocena ludzi po sylwetce bo rece opadaja.
Btw2 mimo tego, ze Cie nie lubie, ja do Ciebie szacunek mam i to nas rozni, proponuje przemyslec pare spraw.
Btw3 widziales w ogole temat zalozony przez Aleksa?

Pozdro i wiecej luzu.

Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2007-04-19 10:47:48

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL

Wiecej