SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy engine wysyłania wiadomości!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie ukończyłem pracę nad ośmiuset linijkami kodu nowego engina. Umożliwia on między innymi wyłączenie powiadamiania autora i automatyczne włączenie powiadamiania przy odpowiedzi itp.
Z pewnością są jakieś błędy o których proszę mnie informować!

Mateusz Pazdan
Administrator

Zmieniony przez - MaTEO w dniu 2001-12-21 15:37:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodatkowo poprawiłem menu. Dodałem opóźnienie w wyświetlaniu okienek. Niektórzy skarżyli się na jego nadgorliwość.

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
aha

pozdrofka
Lukx
http://lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mateo!!
Rozmawialem z toba na temat moich problemow z wejsciem na strone kulturystyka.pl, zasugerowales zmiane przegladarki, jednak nie dalo to zadnego efektu, nie mam sie jak z Toba skontaktowac, poniewaz zapodzial mi sie twoj adres. Jakbys mogl mi cos poradzic.
Pojawia mi sie gdy chce wejsc na ta strone:
HTTP 403.6 - Forbidden: IP address rejected
Internet Information Services

[email protected]

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak teraz?

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DZIALA !!!!!!!!
Wielkie dzieki za zainteresowanie moim problemem, mozesz mi jeszcze powiedziec jaka byla tego przyczyna??

Pozdrawiam!!!
Jeszcze raz dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bana miałeś :>.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21743
Taa, Mateo ja dostaję na maila powiadomienie nie tylko na każdy mój artukół, ale na KAŻDY na który chociaż tylko odpowiedziałem.
W ciągu tej nocy dostałem ponad 40 maili o tresci xxx odpowiedział na twój artykół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
no wlanie mateo wez cos popraw bo mnie to zaczyna denerwowac juz tak samo tylko mi maila zasmieca nie dosc ze odpowiem na jakis artykul to mi przychadza odpowiedzi jak koledze ze ktos tam odpowiedzial na moj artykul ktorego nie pisalem tylko zabralem z nim udzial albo calkiem zlikfiduj powiadamoanie na maila ze ktos odpowiedzial na dany artykulik nio

[_^AjAk^_]

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proponuję po odpowiedzi nacisnąć "Nie chcę już być powiadamiany o odpowiedziach. "


Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
test

Moderator Odżywianie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje boje z DeeJaaVuu

Następny temat

Wasz sklep niedziala ! :((

WHEY premium