SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy dział - propozycja

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4349

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proponuję utworzenie nowego działu pod tytułem "Uroda i zdrowie"

Uzasadnienie :

- panie na forum są bezdomne nie mają tak naprawdę gdzie się podziać, przygarnął je co prawda fitness w zakresie opalania i pryszczy, ale posty o makijażu, ciuchach i butach są np. w fotografii. Generalnie nasze panie powinny mieć swój własny kąt by dyskutować o urodzie, zdrowiu (w rozumieniu kosmetyki itp.) i facetach

- dział taki przydałby się również panom - tym którzy pytają o kosmetyczki, maseczki, szczoteczki żeby wymienic tylko kilka problemów jakie nurtują ostatnio brzydką płeć sądząc po postach w Fitnessie

Na moderatora tego działu na początek proponuję Jagodkę, jako sprawdzonego doradcę w fitnessie (również w zakresie spraw powyżej poruszanych), potem się by zobaczyło kto jeszcze mógłby ten dział moderować.

Dział od razu na rozruch dostałby w prezencie od Fitnessu kilka "kultowych" postów, takich jak "Pryszcze wszędzie mam", "Solarium - wszystko o opalaniu" czy "Kobiece vademecum"

Mam nadzieję że propozycja ta spotka się z życzliwym przyjęciem, dziękuję za uwagę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Lepiej powiedz która Cie do tego zmusiła i co Ci za to obiecała
Mi to wisi, moze byc
Opcja 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2893 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17953
wartosc mojego zdania nie wiele wykracza poza poziom 0 ale jestem jak najbardziej za

"Czekasz na swoją szansę, ale nikt ci jej nie da
Dopóki nic nie zrobisz i sam sobie będziesz schlebiał"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze jedno - gdyby propozycja została przyjęta, opis działu Fitness proponuję zmienić na cos w stylu "Najkrótsza droga do sportowej sylwetki" albo "Pomiędzy sucharem a kafarem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2893 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17953
"Pomiędzy sucharem a kafarem" to lepsze

"Czekasz na swoją szansę, ale nikt ci jej nie da
Dopóki nic nie zrobisz i sam sobie będziesz schlebiał"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
obserwuje zawrotną kariere Jagodki !
Jestem pewien ,że to przez jej wizyty u doskonałego psychologa stała się obiektem pożądania ;)

Niech będzie konkurencja dla wizażu ! Moze kobieta zamiast mnie sledzić po całym forum to tam troche posiedzi hrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
kobiety w ogole sa bezdomne... tutaj
fakt najlepiej utworzyc im coś w formie getta żeby zawsze były pod ręką gdy znowu Was pryszcze obsiądą..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
za

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to będzie mój ulubiony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobry pomysł, tylko zastanawiam się czy kobietek na sfd jest tak dużo, aby nowe forum się rozwinęło i nie umarło śmiercią naturalną
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koszuleczki

Następny temat

MaTEO, to chyba do Ciebie ;-)

WHEY premium