SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy dział SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2519

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Witam
Jako że w postach podwieszonych znów wkradł się nam mały chaos, głównie za sprawą "Naszych testów".
Mam taką małą sugestię, skoro mamy już dział "Zdjęcia" - w celu odciążenia głównego dopingu i większej przejrzystości działów. Można by stworzyć jeszcze jeden dział - Nasze testy - oprócz tych „oficjalnych" testów zatwierdzonych przez zarządców, można by tam umieszczać swoje prywatne testy na zasadzie takiego luźnego dziennika a także mini testy, typu - ktoś bije np. jakiś testosteronik a później idzie zbadać sobie jego poziom i może podzielić się wynikami z kolegami z SFD. Wielu ludzi robi tak dla samych siebie żeby wiedzieć czy towar jest OK. więc co za problem potem podzielić się wrażeniami. I tym sposobem "Nasze testy" ładnie by się nam rozwinęły a przy tym działy SAA były by bardziej przejrzyste i czytelne.
Wiadomo że opracowanie struktury działy leży już w gestii modów i adminów ja podałem taki luźny pomysł, który można by wdrożyć aby nasze działy ulepszyć.
Poglądowo dodaje ankietę dla reszty userów.
Piszcie też swoje opinie co Wy na to.
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Kacperson
Utworzenie takiego działu, jak już pisałem wcześniej miało by na celu odciążenie głównego Dopingu (tak jak to miało miejsce w przypadku "Doping - Zdjęcia") a przy okazji rozwinięcie, tej konkretnej działki.
Mając chęci, przy niewielkim nakładzie pracy można by zrobić naprawdę ładny dział. I było by to w pełni profesjonalne podejście.
Poz

Zmieniony przez - Andrew3 w dniu 2007-04-11 12:47:35

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Ja myśle ze i tak bedzie bałagan.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Eor a i owszem zgadzam się po części.
Ale bierz pod uwagę że taki bałagan rozdzielony na kawałki jest łatwiej ogarnąć.
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1416
może i tak a może i nie
ale chyba to i tak nie spełni swojej funkcji, ponieważ zawsze znajdzie sie ktos kto narobi bałaganu.


czyba ze powstana takie działy: "sezonowcy" i "głupole na dopingu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Ja od początku uważałem że "Nasze testy" to inna działka i powinno to zostać rozwiązane nowym działem, tak jak to miało miejsce w suplementacji.
A ten nowy dział można by naprawdę ładnie rozwinąć.
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1458 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15087
a ile tych testow jest.... zeby robic nowy dzial.

On ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze wtedy byloby wiecej chetnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Dokładnie
Poza tym jak napisałem wyżej można by ten dział łatwo rozwinąć.
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Jestem na nie bo nie chce mi się po trzech działach skakać żeby coś poczytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Za, suple maja swoj, doping tez moze. Z tym ze tutaj gorzej bedzie ze sponsorami

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
komercyjni dilerzy sie napatoczą

Sklep.Sfd.Pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mixy tescia

Następny temat

Przygotowania do 2 cyklu

WHEY premium