SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy Rok Nowa Ja?! Doświadczonych proszę o pomoc!

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2189
Witam! Jestem tu nowa,więc szybko opiszę co i jak. Kobieta niecałe 28l i 88kg...od 2 miesięcy plan treningowy na siłowni: Ćwiczenia siłowe 3x w tyg do tego 2-3 cardio po 1h w tyg--- Efekty: spadek wagi żaden! natomiast polepszyła się sprężystość ciała i wzmocniły mięśnie. Dieta: zawsze zdrowo bez fast foodów, pełnoziarniste pieczywo dużo warzyw, na obiady przeważnie zupy bez zabielana na indyku z dużą ilością warzyw, bądź pieczone mięsko, prawie nie smażę! sporo nabiału, kaszy gryczanej, płatków owsianych.Ogólnie lubię piwko..zdarzało się ze 4-6 w tyg.natomiast teraz może ze 2. Cholera muszę schudnąć~! Mogę liczyć na czyjąś pomoc? Wskazówki? Wsparcie? doradzicie jakieś suple bądź spalacz? już sama nie wiem ...Jestem bardzo aktywną i zdrową osobą - po badaniach dobry cukier, tarczyca, hormony. Proszę o odpowiedź :) MUSZĘ SCHUDNĄĆ DO CHOLERY :D :)

PRZYKŁADOWY JADŁOSPIS: ze wczoraj
Śn:: płatki owsiane z chudym mlekiem+ troszkę orzechów+ troszkę jagód goji
2 śn:: 2 kromki pełnoziarnistego pieczywa z polęwicą , 2 ogórki kiszone, serek wiejski chudy(bez tej śmietanki) pomidor + kawka z mleczkiem chudym
Przed obiadem koktajl: garść jarmużu, jogurt z wysoką zawartością białka 200g 1 łyżeczka miodu lub pół banana + małe kiwi
Obiad kasza gryczana( 100g ugotowanej) warzywa na patelnię + 150g fileta uduszonego z curry
Kolacja kefir kozi+ 2 wafle ryżowe paprykowe+ jabłko małe
do tego ze 2 litry wody i herbaty ziołowe/zielone
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
I napisz jak dokładnie wygląda Twój trening. tylko dokładnie. mam nadzieje że robisz porządne skuteczne FBW a nie bawisz się w 'kobiecie' maszynki, gumy, piłki, bosu i inne pierdoły

poczytaj jak ma wygladac trening
https://www.sfd.pl/TRENING_CYKLICZNY_DLA_PAŃ_GRUPA_A-t110102.html
https://www.sfd.pl/Treningi_siłowe_FBW_dla_Ladies_SFD-t840097.html
https://www.sfd.pl/[art]_Największe_fakty_treningu_siłowego_by_Panda_&_Antoś-t876617.html?utm_source=SFD&utm_campaign=Szukaj&utm_medium=all

i generalnie wyszukuj artykuły do czytania tutaj:
https://www.sfd.pl/Wasze_propozycje_do_BIBLIOTECZKI_PODRĘCZNEJ_DZIAŁU-t1070049.html


Zmieniony przez - natalijka w dniu 2018-01-19 12:05:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1489
Dieta jest dobra, rozwiazanie proste, obetnij troche kalorii i pojdzie, najlepiej piwo :D 2 piwka to jak obiadek, to jak waga ma leciec.

Jaki wzrost ?



Zmieniony przez - Kepsiak w dniu 2018-01-04 13:18:17

Zmieniony przez - Kepsiak w dniu 2018-01-04 13:20:38
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Dieta jest slaba
Liczylas zapotrzebowanie kaloryczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 104 Napisanych postów 3512 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71979
A ja chcę poznać nazwę jogurtu który ma.200g białka ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174885
dieta jest słaba, ewidentnie za mało białka - brak manipulacji kcl, i spowolniony metabolizm to diagnoza na szybko. czego potrzeba - nie jadłospisu - tylko ilość kcal którą zjadasz, czy jest to powtarzalna ilość?, jak ZMIENIŁA się od początku (bo chyba sie zmieniła nie?) - jeśli tymi pytaniami jesteś zdziwiona - to tu jest problem



Zmieniony przez - kwachor w dniu 2018-01-04 16:05:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
szaunima
A ja chcę poznać nazwę jogurtu który ma.200g białka ;D
tu raczej chodziloze jogurt jest z duza iloscia bialka i ilosc tegojogurtu to 200gr ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2189
jogurt 200g z czego 22g białka, mam 170cm , po obliczeniu ilość mam 2200 kcal która już jest pomniejszona o 500 kcal aby był spadek tak wyliczyłam dzisiaj... z tego co wywnioskowałam to za mało jadam - są dni gdzie nie przekroczę 1500 kcal. a mam np trening i jestem wyczerpana. Owszem mam spowolniony metabolizm i muszę go rozpędzić...:/




Zmieniony przez - Beti_28 w dniu 2018-01-04 17:16:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2189
Proszę o wskazówki, może jakiś przykładowy jadłospis na jeden dzień... tyle już czytałam o tych dietach ze w głowie się kręci..doradźcie coś konkretnego i konkretnie hehe ;) biedny żuczek czeka na odpowiedzi :) Dzięki wielkie :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Odwiedz dzial odzywianie,tam masz wszystkie info...uloz diete i wrzuc do poprawek
Diety nikt nie uklada natomiast jesli chcesz skorzystac odplatnie to albo potreningu.pl albo w dzialach sa moderatorzy i eksperci ktorzy ukladaja odplatnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174885
Jeśli nie liczysz kcl i jesz na czuja - to redukcja nie ma prawa wyjsc, chyba, ze jesteś genetycznym freakiem (a nie jesteś) - nawet prosi liczą kcl - szczególnie na redukji i to z dokładnością do 50kcl. Redukcja to liczenie - niestety - i planowanie - nie ma miejsca na jakiś spontam typu - a zrobie dzis 2h cardio . Nie ten dział w skrócie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667580
witamy w dziale
to będzie IF ??
wrzuć badania jak możesz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy suplementować czy nie??

Następny temat

Kolejne zmiany w życiu

WHEY premium