SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy Jestem Nie Bić Tylko Być Wyrozumiałym ;] "Start"

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 596 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6973
Jestem nowy na forum więc odrazu prosze o wyrozumiałość ;] a więc chcę zacząć trening Jestem Ciemny i zielony w Tych sprawach więc prosze was o pomoc znaczy troche tylko pojęcia mam tyle co podpytałem znajomych itd a więc o jaką pomoc moge was prosić a wiec moje dane bo z tego co widze to często pytacie o konkretne dane mianowicie:

Klatka: Na WKU jakieś dwa miechy temu jak mierzyli miałem 92cm ;]
Biceps: 29cm(wyprostowana ręka) 35cm(napięta)
Przedramie: 29cm
Łydka: 39cm
Udo: 46cm
Wzrost: 190cm
Waga: +/-(1kg)80kg
dowiedziałęm sie jakoś miesiąc temu żę 2/3 obwodu Bicepsu to Triceps szczerze przydołowało mnie to całkowicie ponieważ cały czas zawzięcie trenowałem biceps we własnym zakresie na siłownie od czasu do czasu ale bardzo rzadko w szkole chodziłem jeśli chodzi o Diety... Diety nie miałem żadnej teraz jedynie Tyle Co wypije od litra do 2l mleka dziennie (mlekopij jestem) wiem wiem że mleko ma latozy laktozy i tym podobnych już mi tłumaczyło kilka osób że będe jak sito itd...szczegół

Obecnie ćwicze przy planie treningowym na mase w skrócie go opisze

Poniedziałek:
-Barki (3 ćwiczenia 4 serie od 8-12 powt)
-Plecy (3 ćwiczenia 3 serie od 8-12 powt)
-Biceps (3 ćwiczenia 2 serie od 8-12 powt)
-łydki (2 ćwiczenia 2 serie od 15-20 powt)
-Przedramie (Superseria)

Wtorek
-Uda (2ćwiczenia 4/3serie 8-12 powt)
-Klatka (3ćwiczenia 4/4/3serie 8-12powt)
-Triceps (3ćwiczenia 2serie 8-12powt)
-Brzuch (3ćwiczenia 3serie do palenia)

Środa
-Wolne-

Czwartek
-Barki (3 ćwiczenia 3 serie od 8-12 powt)
-Plecy (3 ćwiczenia 2 serie od 8-12 powt)
-Biceps (3 ćwiczenia 3 serie od 8-12 powt)
-łydki (2 ćwiczenia 3 serie od 15-20 powt)
-Przedramie (Superseria)

Piątek
-Uda (2ćwiczenia 3/2serie 8-12 powt)
-Klatka (3ćwiczenia 2serie 8-12powt)
-Triceps (3ćwiczenia 3serie 8-12powt)
-Brzuch (3ćwiczenia 3serie do palenia)

Czy plan ten może być?

Jeśli chodzi o brzuch to wyczytałem, że "aerobowa szóstka weidera" jest fajna Co o Tym myślicie żeby wprowadzić aerobową szóstke w każdy dzień prócz niedzieli(odpoczynek) i wyłączyć brzuch z wtorku i piątku?...
Teraz takie pytanko...Cwicze już z 3 miesiące systematycznie w tym 2,5 na pałke a mianowicie bez głowy ćwiczyłem ;] kiedy chciałem jak chciałem itd bez serii np. 30 machnięć biceps z 20 triceps 10 przysiadów i lulu ;] i teraz do sedna znajomy mowi ,że po 3 miesiacach można już wodżywki zainwestować ale przy takim treningu to nieiwem czy moge liczyć jako 3 miesiące z budowy jestem chudy w sadła praktycznie nie mam i masa rzeźby spowodowana częstymi treningami kickboxingu ale to dawne czasy bo od czasu kontuzji... trzeba zająć się czym innym ;] więc co Byście mi polecili na początek jaką odżywke
Typek polecał mi kreatyne i przy tym brać aminokwasy ponoć ładnie się puchnie w szybkim czasie
Kolejny mówi że trzeba mi brać kreatyne aminokwasy białko i hmb..??? co To hmb :D
inny mówi żebym nie inwestował w odżywki Tylko jadł kurzęce piersi mase ryżu kasz ziemniaków i takich tam :/
itd każdy mówi co innego a ja się pytam co brać by nabrać masy w moim przypadku czytałem coś o gainier... czy jakoś tak to sie zwie ale jak porozmawiałem o Tym to ponoć trzeba nieźle uważać bo można nabrać ładnej masy tłuszczowej więc jeśli ktośby mi to jakoś ładnie rozpisałco moge czego nie moge jak co i z czym sie dzieje to byłbym ślicznie wdzięczny ;] ps jutro doładowuje konto...:D więc będą sogi co kolwiek to jest ;] ale jak sie dowiem jak to dawać to obiecuje że będą :)
Z góry tnx i pozdrówka

"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
nie bierz kretki na razie,sorka ale nie doczytlaem wszystkiego nei mam do tego glowy obecnie, f***amster pomoze

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 596 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6973
nie ma problemu ;] mam czas :) Cierpliwy jestem :D Coś Ciekawego napewno ktoś poradzi ;]

"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
Po pierwsze dieta, dopiero pozniej po jakims czasie do diety dokladasz suplementy. Jak narazie moim zdaniem nie potrzebujesz inwestowac w suplementy. Najpierw trzeba wykorzystac to co organizm moze Ci dac bez supli, jesli przy diecie i dobrym treningu nie masz przyrostow to wtedy zastanawiaj sie dopiero nad odzywkami. Napisales ze szybko sie puchnie, w kulturystyce i cwiczeniach silowych pospiech to zly doradca!

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 596 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6973
właśnie rosnąć już nie bardzo chce :D pośpiech... jak już wspomniałem nigdzie mi sie nie spieszy ;] chwilowo ćwicze rekreacyjnie żeby nie zerdzewieć ;] Tylko co dalej...

"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
Jesli cwiczysz rekreacyjnie zeby nie zardzewiec to po co sie pytasz o suplementy ?! i jaki jest Twoj cel w tych cwiczeniach !?

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 487
Na poczatek dieta https://www.sfd.pl/temat191365/ masz tutaj post Sachema!
Jesli dopiero zaczynasz chodzic na silownie to niepotrzebne sa ci zadne odzywki typu kreatyna ani gainery !! Dobra dieta i trening wystarcza!
Na poczatku radzilbym ci ogolnorozwojowke, szczegolnie po kontuzji.
Pewnie sie obijales i nic nie robiles przez ten czas A6W rzeczywiscie jest efektywna. Takie cienkie udo a taki bic masz :>?
Pozdrawiam

Niemożliwe to tylko wielkie słowo rzucone na wiatr przez Maluczkich...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 596 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6973
cwiczerekreacyjnie tzn teraz do czasu dopuki jakiegoś konkretnego pomysłu nie dostane bo jak dostane chce poprostu wystartować z 100% siły :) o to chodzi :) ostatni raz poważnie ćwiczyłem w piątek wdłg planu powyżej :) o To chodzi żeby mi mięśnie nie poostygały ;] to wszystko :) ps po co mi suplementy...? bo już mi nic nie puchnie ale nie miałem z tym do cztnienia więc chcem troszQ zacząć :) pakas i pozdrówka tnx

"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 316 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5699
Rozumiem że twoim celem jest przyrost masy mięśniowej. No to może wystartuj z jakimś normalnym jedzeniem a później dołóżysz odżywki. Jedz dużo kuraczków,ryżu,makaronu,ryb. Po tym może troche popuchniesz. A krete, gainery zarzucisz troche później. Nie wiem czy cie zrozumiem o tym rekreacyjnm bieganiu, biegasz jak masz wolne od treningu ?? jeśli tak to po co ?? może wystartuj z planem 3 dniowym jak na początek ?? Pon -tren, wtorek-wolne, środa-tren, czwart-wolne, piątek-tren. A w dni wolne od treningu nie wukonuj już żadnych ćwiczeń, tylko pozostaw ten czas na regenaracje mieśni.

Nikt sie nie leni, bo nie ma na co czekać...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

test

Następny temat

Jak poradzić sobie bez profesjonalnego sprzętu?

WHEY premium