SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy, Bjj i Boruta...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Jakiś czas śledze co dzieje się na forum i doszedłem do wniosku, że czas sie odezwać ;)
1. Od niedawna ćwicze Bjj i jestem zafascynowany tą sztuką walki (np. jedna dobra dżwignia i 100 kilowy "twardziel" wymięka ;)
2. Boruta mam podobne warunki fizyczne jak ty i to mnie jeszce bardziej motywuje na treningach (nie trzeba być "dużym gościem" aby umieć walczyc ;)
3. Czy możesz powiedzieć ile lat już ćwiczysz BJJ? (nie mogłem tego nigdzie znaleść)
4. Ufff jakoś udało mi się wydukać pare słów ;P

Bjj...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
Macie zdrowie Panowie )(ale mi sie rymnelo)
Ile razy moza przerabiac to samo - zacietrzewienie godne pozazdroszczenia jesli macie tyle zaciecia na macie to nie che sie tam z wami spotkac )

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witamy. Bjj cwicze 3 lata.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HM tak patrze na tewn filmik boruty i widze ze to bjj wymieka przy porzadnej sztuce walki jaka jest kick boxing
zanim zalozysz kick boxerwoi dzwignie to bedziesz mial jego kolana w nosie a nos w mozgu nie chce nikogo urazac ale taka jest moja opinia (prosze sie nie bulwersowac:) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poogladaj sobie Vale Tudo jak Mistrzowie Swiata w kickboxingu dostaja wpieprz od Bjj (np James Warring, Maurice Smith), albo zapasow (Branco Cikatic).


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


A na tej fotce masz Remco Pardolela (jiu-jitsu) nokautujacego kolejnego Mistrza Swiata, Orlando Weita.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Boruta

rzeczywiscie nie trzeba być wielkim by kogos pokonać.
Narazie będe obserwowal wasze wypowiedzi i włącze sie jak bede mial cos sensownego do dodania.
Pozdrawiam

Rene
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sam byłem lub nadal jestem kick boxerem , i nie przesadzałby zbytnio z tą pewnością dopuki nie sprawdzisz tego na kimś kto ćwiczy bijj, wtedy może zmienisz zdanie.
i również styl


Rickson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem wszystko zależy od refleksu.jedno udane i silne kopnięcie w głowę ( bez żadnych kasków ) Może być tragiczne w skótkach na zawodznika bjj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
myslisz, ze tak łatwo kopnąć w łeb?
chyba amatora...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie turnieje Vale Tudo udowodnily jedno z wazniejszych prawidel walki realnej:Jezeli jeden z walczacych dązy do zwarcia i ma choc PODSTAWOWE pojecie o zutach lub klinczu to zwarcia i parteru nie da sie W ZADEN SPOSOB UNIKNAC.
Niestety tak wyglada sytuacja gatunku ludzkiego na planecie Ziemia:( Chwyty sa dla nas po prostu naturalniejsze od kopniec i nic tego nie zmieni.

Dlatego zaden czysty uderzacz nigdy nie wygral turnieju miedzystylowego.

Ale...uderzacze ktozy znaja chwyty i umieja kontrowac w klinczu sa juz niebezpieczni!

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 171m wzrostu i kontuzje kolana, nawet gdybym kopał wysoko to i tak gość 180 już jest niewygodny, pozatym trzeba by go zaskoczyć żeby nie zdążył chociaż skulić się w sobie co jest odruchem naturalnym, szybszy jest foran i pewniejszy w wykonaniu ale to ni oto chodzi my mamy sie bronic a nie zaczynac

Rickson
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AT-SYSTEM

Następny temat

HM to co jest najlepsze

WHEY premium