SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowości w świecie przedtreningówek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 24
Witajcie :)
Chciałem Was zapytać co aktualnie stosujecie z przedtreningówek, które nie dawno się pojawiły na rynku. Aktualnie jest tego taki przesyt, że ciężko się zdecydować co fajnego wybrać. Mesomorphy, Virusy, Fury, Psycho trochę tego jest i trochę się już tego zjadło w życiu.
Ostatnio trafiłem na przedtreningówkę o nazwie KAMIKADZE z Warrior Labs kupiłem z ciekawości co to za kolejna zabawka. I muszę przyznać, że chyba jeszcze nic, aż tak na mnie nie podziałało prawie 3h treningu, ogromna siła i zero zjazdu. Bardzo podobne działanie do mesomorpha ale duży plus, że nie było zjazdu.
Jadł już może ktoś to, żeby podzielić się opiniami, albo co na Was działa i warto byłoby przetestować na swojej skórze :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 286
Jeśli chodzi o cokolwiek z Warrior Labs to miałem Warrior Crea Pump i to był również przedtreningówka, ogólnie całkiem spoko, złego słowa w sumie powiedzieć nie mogę i generalnie to bym polecił. Ciężko wyeliminować zjazd całkowicie, ale nie był zbyt dokuczliwy i odczuwalny według mnie. Myślę, że na pewno jeszcze do niego wrócę. Co do T5 i gdzie dostać, bo padło wcześniej pytanie, to z autopsji mogę polecić prohormones.pl, mega ogarnięty sklep. A T5 samą w sobie polecam, no ale to już jest chyba kultowy produkt, o którym za wiele nie trzeba mówić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
rozumiem ze to reklama i po to sie zarejestrowales?
Krakow to raczej nie woj.slaskie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Nic nowego nie wynaleźli sklady wszystkich pre są podobne . Różnica jest tylko w ilość danego środka . Tutaj jest produkt z geramina , wiec nie ma co ściemniać ze zjazdu nie było bo zawsze będzie , chyba ze dawka jest mała .


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-03-27 15:17:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
z tym zjazdem to nie zgodziłbym sie do końca .. swego czasu podjadałem meso z geramina i jack3d'a równiez z w/w skladnikiem i po meso mialem zjazdy, natomiast po jack3d zero zjazdów i samopoczucie non stop świetne mimo ze czasami nawet bralem więcej jack3d'a (w sensie wychodziło wiecej 1.3 w porównaniu z porcją meso)


Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2018-03-27 15:25:10

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Meso miał większa dawkę gery , zreszta do końca nie wiadomo ile tego było . Na tamte czasy był najmocniejszy .jack był przy nim słabiutki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
w sumie racja, ile tego tam sypali nie wiadomo, w kazdym razie byla to dobra ćpalnia
1

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
meso testowałam jakiś czas temu dla mnie bardzo słaba przedtreningówka ... jak dla mnie dużo lepszy jest
Centurion Labz RAGE ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
To Chyba testowalas jakaś nowa wersja bez 1.3 w składzie
1

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Lucyna86
meso testowałam jakiś czas temu dla mnie bardzo słaba przedtreningówka ... jak dla mnie dużo lepszy jest
Centurion Labz RAGE ...


No obecnie cienizna bo to już całkowicie inny skład meso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
ja obecnie jak mam gorszy dzień to robię sobie 200 mg kofeiny, 10 mg johimbiny i 20 mg synefryny ... zastanawiam się nad DMHA .... warto????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
probowalem dmha i dmba, nie ma podjazdu do gery

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ashwagandha - dwakowanie

Wiecej