SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowości na stawy kolanowe?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ktoś słyszał o jakiś nowych lekach lub preparatach dostępnych na stawy kolanowe? Chodzi mi o coś nowego co ewentualnie mogło się ukazać ostatnio aptekach lub IT. Może coś się ukazało zagranicą?
Mam bóle stawów i ten Arthryl, Zinaxin oraz inne nie na wiele się zdają. Owszem łagodzą objawy, ale wątpliwe czy mogą wyleczyć?!

Pozdrawiam
Tomek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja miałem dicloratio uno - i o ile dobrze pamietam nic mi niedał ( jest to przeciwbolowo- zapalny )



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali nie potrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na stawy dobry jest KOLAGEN firmy OLIMP. Kolesie z silowni bardzo zachwalaja ten srodek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Jak juz chcesz kupic Kolagen to lepiej nie wydawaj kasy na niego tylko kup zelatyne wieprzowa w sklepie bo bedzie to taniej, ajest to glowny skladnik Kolagenu .... ja jak mialem problemy ze stawami barkowymi i zaczalem suplementowac sie glukozamina z Kaizena i po 3 tygodniach bole ustaly ... naprawde polecam, ai taniej wychodzi niz ten Arthyl

REDRUM it's my not recommended behavior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiedz mi coś bliżej o tej glukozaminie z Kaizena. Znam glukozaminę, bo zawiera ją Arthryl, ale co to jest Kaizen (nazwa firmy?)? Gdzie można zobaczyć jej produkty?

Pozdrawiam
Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Odpowoedź poslalem Ci na e-mail'a

REDRUM it's my not recommended behavior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
Red też poproszę!!!
A ile kosztuje?!
POzdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co Cie dokładniej boli ? bo może są to bóle reumatyczne lub jakies zwyrodnieniowe ? a preparaty typu Arthryl lub glucozaminy trzeba długo zażywać aby dały oczekiwane efekty



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali nie potrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
... poszlo na e-maila ...

Doradca - Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
Dzięki dałem Ci soga! A co myślisz o Zinaxin`ie?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
W aptekach jest również preparat Artresan,wychodzi sporo taniej niż Arthryl(42 kaps/500mg,cena ok.25zł).
Co do Zinaxinu,to brałem go 2 miesiące i nie odczułem żadnej poprawy,a nie nalezy on do najtańszych leków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
marczesco nie znam tego środka

Doradca - Suplementacja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na siłe?

Następny temat

kreatyna+bieganie

WHEY premium