sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl ActivLab

Dodaj odpowiedź

Nowość na rynku - Activlab Fight Club - specjalistyczna linia produktów!!

Wysłana -
Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami - świat i pełnię słońca ujrzała najnowsza i najbardziej zaawansowana linia produktów firmy Activlab - - Fight Club!

Extreme Weight Cutting - rewolucyjna formuła pozwalająca na przygotowanie najlepszej formy w okresie redukcji tkanki tłuszczowej i RWL przed zawodami! Zawiera składniki ergogeniczne, termogeniczne oraz naturalne diuretyki. Opakowanie zawiera 60 kapsułek, a jego cena sugerowana to 49zł

Guard - produkt będący idealnym zestawieniem witamin, składników mineralnych oraz żeń szenia, będącego również adaptogenem. Opakowanie zawiera 120 kapsułek, a jego cena sugerowana to 39zł

Knockout Protein - najwyższej jakości odżywka białkowa o zróżnicowanym czasie wchłaniania, złożona z 5 różnych frakcji białek, z bardzo niską zawartością lipidów i cukrów!
Mamy do wyboru jeden z 3 wybitnych smaków:
- czekolada
- cytrus
- wanilia-kokos
Opakowanie zawiera 700g produktu, a jego cena sugerowana to 69zł

Kumite
- Innowacyjna przedtreningówka zawierająca pełen pakiet najskuteczniejszych, a zarazem bezpiecznych i dozwolonych substancji pozwalających maksymalizować twoje wysiłki i efekty! Zawiera najcenniejszy z adaptogenów - różaniec górski!
Opakowanie zawiera 20 saszetek po 20g, a jego cena sugerowana to 59zł

Respawn - kompleksowy preparat powysiłkowy typu all-in-one, przyspieszający rehydratację i odnowę powysiłkową. Wybieramy spośród 3 orzeźwiających smaków:
- cytryna
- pomarańcza
- grejfrut

Zen - wieloskładnikowy preparat poprawiający komfort snu. Zawiera hormony snu, adaptogeny wpływające na stabilizację nastroju, aminokwasy ułatwiające zasypianie oraz składowe formuły ZMA. Opakowanie zawiera 120 kapsułek, a jego cena sugerowana to 69zł

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2016-02-03 19:48:40

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Podoba mi się to...
Wysłana -
Nie tylko Tobie, grzech żeby się nie podobało!
Wysłana -
linia dla fajterów , dobry pomysł
Wysłana -
ogień
Wysłana -
Tybek już ma :P

Wysłana -
W najbliżyszm tygodniu przetestuje Kumite - mam 3 próbki zatem idealnie na 3 treningi.

Kupiłem również ZEN - produkt zapowiada się bardzo dobrze. Zastanawia mnie tylko jeden fakt: Na opakowaniu jest info, że 1 caps to 1g a porcja dzienna to 4 capsy - kalkulatory w dłoń i mamy 4g. Tylko, że sumując zawartośc pojednynczych substancji w porcji (4 caps) to nie wychodzi 4g a ledwo 1,7g. Gdzie brakujące 2,3 ?? puste capsy tyle ważą ?

Może się czepiam ale jakoś mnie to zastanawia...

W piątek powinienem zdać relacje z testów.
Wysłana -
Trochę żelatyna, trochę przeciwzbrylacz

też kumite i ZEN mam na stanie i testuję, wrażenia pozytywne max!
Wysłana -
KUMITE
3 próbki w ostatnim tygodniu sprawdzone przy treningu crossfit.
Rozpuszczalność bardzo dobra, smak dziwny ale smaczny - konzystencja trochę kisielowata ale w niczym to nie przeszkadza. Pobudzenie i koncentracja wystarczająca - bez wystrzelenia w kosmos. Duża poprawa wytrzymałości.

ZEN
Stosuje od poniedziałku, dawka wg zaleceń 4capsy przed snem. Śpię dobrze, zasypiam bez problemów, budzę się wypoczęty i zregenerowany, rano problem z sikaniem bo drąg jak sosna
Regularnie zażywałem ZMA głównie z Activlabu zatem porównując te 2 suplementy ZEN w moim indywidualnym odczuciu lepszy, choć cenowo 2x droższy.
Wysłana -
Bo i skłądowo dużo bogatszy Mamy w zestawie ZMA+GABA+DAA+adaptogen

Ale fakt - i "odczuciowo" i sennie - jest moc!
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź